در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

با این دستگاه جدید می توانید زبان گیاهان را درک کنید

یکشنبه 31 مرداد 95 12:05 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر با این دستگاه جدید می توانید زبان گیاهان را درک کنید

انسان ها نمی توانند بدون ارتباطات زندگی کنند. بدون ارتباط با یکدیگر ما خیلی از کارهایمان را نمی توانیم به راحتی انجام دهیم. در واقع تمام کارهایمان را با زبان اشاره یا با گفتگوی زبانی انجام می دهیم.
مثال های زیادی از شیوه ارتباط حیوانات با یکدیگر و یا با انسان ها وجود دارد اما در گیاهان چه اتفاقی می افتد؟ مطمئناً قابلیت ها و توانایی های ما این اجازه را به ما نمی دهد که بتوانیم با گیاهانمان صحبت کنیم، اما به لطف تکنولوژی ما از این به بعد می توانیم بفهمیم که گیاهان خانگیمان چه می گویند.
PhytlSigns یک دستگاه منحصربه فرد و خلاقانه است که به طور خاص برای گیاهان طراحی شده است. این دستگاه آنچه که گیاه می گوید را به ما منتقل می کند و بر خلاف دستگاه های دیگر فقط معیارهای دما و هوا و خاک را نشان نمی دهد.
PhytlSigns چه طور کار می کند؟ خیلی ساده سیگنال های الکتریکی را که گیاه برای صحبت کردن از آن استفاده می کند تقویت می کند و با این ترتیب ما می توانیم برای اولین بار صدای گیاهان را بشنویم.
به لطف داینامیک هایی که به دستگاه وصل است ما به معنای واقعی کلمه می توانیم صدای گیاهان را بشنویم و از طریق سیگنال های الکتریکی زبان گیاهان را هنگام واکنش به محیط زیست درک کنیم.
متخصص فنی که درگیر تولید PhytlSigns بود گفت که با آنالیز سیگنال های دریافتی از گیاه می توانیم همه چیزهایی را که می خواهد به ما بگوید درک کنیم. اینکه آیا گل از حشرات رنج می برد؟ به آب نیاز دارد؟ برای تمام این سؤالات پاسخ مشخصی وجود دارد. اینکه طبیعت را درک کنیم برای همه ما مهم است؛ چرا که برای همه ما وجود گیاهان در خانه یک ایده بسیار عالی محسوب می شود، آیا اینطور نیست؟

منتشر شده در itechfuture

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share