در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

فروشگاه اينترنتي شهر فافا، فعال در زمينه تجارت الكترونيكي كامپيوتر، لپ تاپ، تبلت، گوشي هاي هوشمند، قطعات سخت افزاري، شبكه و... به صورت Online پيشرو در ارايه خدمات نوين و برتر در راستاي احترام  و رعايت حقوق مصرف كننده ميباشد. بنابراين شما با توجه به نكاتي كه در ادامه به آنها اشاره ميكنيم، به شهر فافا نياز داريد، به آن اعتماد داريد و نيازي نيست كه بيش از اين به جستجو ادامه دهيد و منتظر بمانيد...

  • قيمت

قيمتهاي ما مناسب وغيرقابل رقابت است، زيرا كالاها مستقيما" از توليدكنندگان و نمايندگي هاي معتبر به صورت عمده و يكجا خريداري شده كه دليل آن قدرت خريد بسيار بالاي فافا ميباشد.

  • گستردگي محصولات

شهر فافا يك توزيع كننده مستقيم و بدون واسطه است، زيرا  تمام ماركهاي مشهور را براي فروش عرضه ميكند و بيش از 4300 محصول را در اختيار دارد.

  • در دسترس بودن

در انبار فافا تمام كالاهايي كه در ليست قيمت قرار دارند به مقدار كافي موجود است، بنابراين كالاهاي ما همواره در دسترس مي باشند.

  •   بخش خدمات مشتريان

با توجه به واحدهاي يكپارچه شهر كامپيوتر فافا، كارمندان وپرسنل بخش هاي مختلف بخصوص واحد خدمات مشتريان همواره براي برآورده كردن تمام نيازهاي شما در خدمتتان هستند.

  • صرفه جويي در تداركات

با توجه به ارتباط Online اين فروشگاه با كليه واحدها و همچنين سيستم اتوماسيون اداري اين مجموعه، شهر فافا به عنوان ارائه دهنده كالا به صورت "از توليد به مصرف"، شبكه تداركاتي خاص خود را دارد، بدين معني كه شما مي توانيد صرفه جويي ريالي و زماني را در مراحل مختلف از جمله حمل ونقل، پرداخت پول، بسته بندي، دريافت كالا و... داشته باشيد، بعلاوه سفارش كالاي ويژه و خاص از مارك هاي مختلف و مورد علاقه شما را نيز دريافت و پس از بررسي بازار نتيجه را به شما اعلام مينمايد.

  • تخفيف ها

براي استفاده از تخفيف ها و همچنين براي خريد عمده كالاها با بخش بازرگاني واحد فروش، ارتباط برقرار نمائيد. در اين واحدها بخش فروش شهرستان، فروش همكاران، فروش نوت بوك داراي شرايط تخفيف منحصر به فردي مي باشد.

  • ضمانت

نيازي نيست كه شما ريسك خريد از بازار سياه را بپذيريد، اكثر قطعات خريداري شده از شهر فافا داراي ضمانتنامه FCC مي باشد كه خدمات آن توسط واحد گارانتي شهر فافا ارائه ميگردد. كامپيوترهاي خانگي، سرور و لپ تاپ مي تواند شامل گارانتي سخت افزاري و نرم افزاري قرار گيرند.

  • تضمين شهر فافا

اين مجموعه به شما تضمين مي دهد كه:
قطعات اصلي را با مناسب ترين قيمت دريافت نماييد.
از مشاوره خريد و خدمات پس از فروش (نصب، آموزش و راه اندازي) بهره مند شويد.
از مشاوره فني و رايگان متخصصين فافا استفاده كنيد.
 در صورت بروز مشكل در سيستم، آن را مرجوع نماييد.
راهنمايي هاي لازم براي تهيه كاراترين سيستم با مناسب ترين قيمت را از فافا بخواهيد.

به شهر فافا ملحق شويد

اكنون بيش از 40000 مشتري فعال  در تمام نقاط كشور ايران از خدمات ارائه شده فافا بهره مي برند، ما مشتاقانه شما را نيز دعوت مي كنيم كه يكي از مشتريان فافا شويد و با عضويت در سايت، از خدمات ويژه شهر فافا لذت ببريد.

 

کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]