در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

فروشگاه اینترنتی شهر فافا، فعال در زمینه تجارت الکترونیکی کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، گوشی های هوشمند، قطعات سخت افزاری، شبکه و... به صورت Online پیشرو در ارایه خدمات نوین و برتر در راستای احترام  و رعایت حقوق مصرف کننده میباشد. بنابراین شما با توجه به نکاتی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم، به شهر فافا نیاز دارید، به آن اعتماد دارید و نیازی نیست که بیش از این به جستجو ادامه دهید و منتظر بمانید...

  • قیمت

قیمتهای ما مناسب و غیر قابل رقابت است، زیرا کالاها مستقیماً از تولیدکنندگان و نمایندگی های معتبر به صورت عمده و یکجا خریداری شده که دلیل آن قدرت خرید بسیار بالای شهر فافا میباشد.

  • گستردگی محصولات

شهر فافا یک توزیع کننده مستقیم و بدون واسطه است، زیرا  تمام برندهای مشهور را برای فروش عرضه میکند و بیش از 7 هزار محصول را در اختیار دارد.

  • در دسترس بودن

در انبار شهر فافا تمام کالاهایی که در لیست قیمت قرار دارند به مقدار کافی موجود است، بنابراین کالاهای ما همواره در دسترس می باشند.

  •   بخش خدمات مشتریان

با توجه به واحدهای یکپارچه شهر فافا، کارمندان و پرسنل بخش های مختلف بخصوص واحد خدمات مشتریان همواره برای برآورده کردن تمام نیازهای شما در خدمتتان هستند.

  • صرفه جویی در تدارکات

با توجه به ارتباط Online این فروشگاه با کلیه واحدها و همچنین سیستم اتوماسیون اداری این مجموعه، شهر فافا به عنوان ارائه دهنده کالا به صورت "از تولید به مصرف"، شبکه تدارکاتی خاص خود را دارد، بدین معنی که شما می توانید صرفه جویی ریالی و زمانی را در مراحل مختلف از جمله حمل و نقل، پرداخت پول، بسته بندی، دریافت کالا و... داشته باشید، بعلاوه سفارش کالای ویژه و خاص از برند های مختلف و مورد علاقه شما را نیز دریافت و پس از بررسی بازار نتیجه را به شما اعلام مینماید.

  • تخفیف ها

برای استفاده از تخفیف ها و همچنین برای خرید عمده کالاها با بخش بازرگانی واحد فروش، ارتباط برقرار نمائید. در این واحدها بخش فروش شهرستان، فروش همکاران، فروش نوت بوک دارای شرایط تخفیف منحصر به فردی می باشد.

  • ضمانت

نیازی نیست که شما ریسک خرید از بازار سیاه را بپذیرید، اکثر قطعات خریداری شده از شهر فافا دارای ضمانتنامه FCC می باشد که خدمات آن توسط واحد گارانتی شهر فافا ارائه میگردد. کامپیوترهای خانگی، سرور و لپ تاپ می تواند شامل گارانتی سخت افزاری و نرم افزاری قرار گیرند.

  • تضمین شهر فافا

این مجموعه به شما تضمین می دهد که:
قطعات اصلی را با مناسب ترین قیمت دریافت نمایید.
از مشاوره خرید و خدمات پس از فروش (نصب، آموزش و راه اندازی) بهره مند شوید.
از مشاوره فنی و رایگان متخصصین شهر فافا استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در سیستم، آن را مرجوع نمایید.
راهنمایی های لازم برای تهیه کاراترین سیستم با مناسب ترین قیمت را از شهر فافا بخواهید.

به شهر فافا ملحق شوید

اکنون بیش از 47 هزار مشتری فعال در تمام نقاط کشور ایران از خدمات ارائه شده شهر فافا بهره می برند، ما مشتاقانه شما را نیز دعوت می کنیم که یکی از مشتریان این مجموعه شوید و با عضویت در سایت، از خدمات ویژه شهر فافا لذت ببرید.

کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
Share
Share
Tweet
Share
Share