در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

توجه: شرایط زير ممکن است تغییر كند و خریدار باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط روز فروشگاه مطلع باشد. ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط زير را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است.
فروشنده = فروشگاه الکترونیکی شهرکامپیوترفافا
خریدار = شخص حقیقی ارسال کننده فرم سفارش خرید
1.فروشنده متعهد مي شود از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملا محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی و قانونی ارائه ندهد.
2.فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
3.سایت متعهد مي شود حداكثر تا یک روز اداری پس از ثبت سفارش از طرف خريدار نسبت به تعيين تكليف سفارش اقدام نمايد و پس از دریافت فرم سفارش و تائید سفارش در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده كرده و در بسته بندی مناسب تحویل دهد. هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل كالا به پست و در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
4.فروشنده نهايت تلاش خود را مي كند تا کالاهایي را براي عرضه در فروشگاه انتخاب كند كه اولا مورد تقاضا و متناسب با نيازهاي گروههاي مختلف كاربران سايت بوده و ثانيا بطور كلي از كيفيت مطلوب برخوردار باشد. با این وجود فروشنده تضمين كننده کیفیت يا دوام كالاها نبوده و مسووليت آن بطور كامل به عهده توليد كننده خواهد بود.
5.سایت متعهد مي شود محصولات خود را پس از خريداري توسط مشتري به همان كيفيت و كميت ارائه شده بر روي اينترنت براي مشتري ارسال نمايد و هر گونه كمي و كاستي در اين زمينه از طرف سایت شامل جريمه اي معادل هزينه يك ارسال بدون نقص همان سفارش خواهد بود
6.فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با کالای خریداری شده نمیباشد.
7.فروشنده میتواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو كرده و از ارسال سفارش خودداری کند و در صورت دریافت وجه میتواند وجه دریافتی را به حساب خریدار عودت دهد.
8.خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.
9.هزینه ی ارسال كالا به عهده خریدار است.
10.خریدار بايد قبل از تكميل و ارسال فرم سفارش خرید، اطلاعات لازم در مورد قيمت، هزينه ارسال، كاربرد يا طرز استفاده از كالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند.
11.خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت آماده به ارسال نمیتواند درخواست انصراف سفارش را نماید.
12.خریدار موظف است قبل از دریافت كالا، وجه كالا را پرداخت نماید.
13.خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست کاملا آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری نماید. (فروشنده مسئولیت سالم نبودن کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار به عهده نخواهد گرفت.)
14.خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه کند و جهت دریافت کالا و پرداخت هزینه پستی اقدام کند.
15.در صورتی که خریدار از قبول کالا خودداری کند و یا برای دریافت کالا مراجعه نکند موظف است خسارت و هزینه ارسال را پرداخت نماید.
16.کالاهاي خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.
17.سایت متعهد ميگردد محصولاتي را در فروشگاه اينترنتي خود عرضه كند كه بتواند نسبت به آماده سازي آنها اقدام نمايد و در صورت عدم توانائي سایت نسبت به تهيه محصولات سفارش داده شده كليه مسئوليتهاي آن به عهده سایت خواهد بود.
18.قيمتهاي ارائه شده توسط سایت در لیست قیمت محصولات به عنوان قيمتهاي قطعي محصولات لحاظ شده و مسئوليت هر گونه اشتباه در ارائه قيمتها به مشتري بر روي سايت كاملاً بر عهده سایت خواهد بود.
19.سایت مسئول نحوه كاركرد ، مرغوبيت و كيفيت و گارانتي و طول عمر محصولاتي كه عرضه مي كند مطابق با اطلاعات ارائه شده بر روي سايت مي باشد.
20.سایت متعهد به بسته بندي مناسب كالاي ارسالي مي باشد و مسئوليت خسارت وارده در صورت عدم بسته بندي مناسب و استاندارد بر عهده سایت مي باشد.

کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
Share
Share
Tweet
Share
Share