در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

فیلم های 4k شگفت انگیز گرفته شده زیر آب با دوربین DX Mark II

شنبه 29 خرداد 95 12:03 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر فیلم های 4k شگفت انگیز گرفته شده زیر آب با دوربین DX Mark II

دوربین EOS-1D X Mark II کانن را باید از جمله‌ی بهترین دوربین‌هایی خواند که در بازار وجود دارند، برای درک کیفیت بالای ثبت تصاویر توسط این دوربین کافی است در ادامه ویدیویی را که توسط راس سانویان از زیر آب ثبت شده را به نظاره بنشینید.

زمانی که کانن در فوریه از دوربینی با نام  EOS-1D X Mark II رونمایی کرد آن را ترکیبی از نوآوری و بهبود فناوری معرفی کرد. اما مطمئنا برای پی بردن به صحت این گفته فقظ کافی است ویدئوی فوق العاده ضبط شده توسط این دوربین را در ادامه ببینید.

راس سانویان از  بزرگترین عکاسان زیر آب در جهان اخیرا فیلمی با دوربین 1D X Mark II ضبط کرده که بسیار تاثیر گذار است. وی می گوید: قبلا با دوربین a7R II سونی تصاویری از زیر آب ضبط کرده بودم اما اصلا قابل مقایسه با دوربین کانن نیست. تصاویر ضبط شده با 1D X Mark II با رزولوشن 4k و 60p تجربه ای فوق العاده است. عملکرد این دوربین در محیط هایی با نور بسیار کم و ISO 2500  واقعا عالیست.

همه اینها با هم این دوربین جدید را به انتخابی بسیار عالی برای تصویربرداری از زیر آب تبدیل کرده است. راس می گوید که تنظیمات نور و نمایش رنگ آبی در تصاویر ثبت شده با استفاده از این دوربین نهایتا آن را به بهترین دوربین موجود در بازار تبدیل کرده است.

منتشر شده در petapixel


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share