در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

Cisco به دنبال پلت فرم iOS 10 برای ارتقاء عملکرد آیفون!

چهارشنبه 26 خرداد 95 06:03 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر Cisco به دنبال پلت فرم iOS 10 برای ارتقاء عملکرد آیفون!

سازنده آمریکایی نحوه ارتباط برقرار کردن دستگاه های آیفون و آی پد اپل با شبکه بی سیم خودش را ارتقاء داده است.

در طول هفته ای که گذشت، سیسکو و اپل اعلام کردند که راه ارتباطی دستگاه های آی پد و آیفون با شبکه بی سیم این شرکت را بهینه سازی کرده اند. این بروزرسانی یک لن سریع ( fast lane) را برای نرم افزارهای تجاری مهم ایجاد می کند و علاوه بر این یک تجربه بی مانند از کار با پلت فرم اسپارک را در اختیار کاربران آیفون استفاده کننده از این پلت فرم می گذارد.

رووان ترولوپه، نائب رییس ارشد و مدیر کل سیسکو می گوید: " اپل و سیسکو برای اولین بار خبر شراکت و همکاری خود را در ماه اوت ( 10 مرداد تا 9 شهریور ) منتشر کردند. قرار است که از این به بعد این دو سازنده در کنار هم قابلیت های جدید و API هایی را که اپل به پلت فرم iOS اضافه کرده است، ارتقاء دهند."

ترولوپه مطلب زیر را در قالب یک پست اینترنتی در اختیار کاربران گذاشته است:

"زمانی که کاربر در حال کارکردن و یا حرکت به سوی مکانی می باشد ، آیفون و آی پد به سادگی به او می گویند که بهترین نقطه برای دستیابی به یک شبکه بی سیم کجاست و به طور خودکار به آن شبکه متصل می شوند. این راهکار عملکرد همه نرم افزارها را، مخصوصا زمانی که کاربر در حال حرکت می باشد، بهتر می کند."

لن سریع همچنین دپارتمان های IT را قادر می سازد تا نرم افزارهای خود را به تناسب اهمیت برای شرکت های تجاری اولویت بندی کنند، از این رو دیگر نیاز نخواهد بود که کاربران، هنگامی که از WebEx و یا قابلیت تماس اسپارک استفاده می کنند، انجام این اولویت بندی را از همکار خود بخواهند.

اسپارک هم اکنون به طور کامل برای دستگاه های آیفون و آی پد بهینه سازی شده است از این رو کاربران به راحتی می توانند بدون استفاده از نرم افزار یک شرکت واسط با مخاطب خود تماس VoIP برقرار کنند. تماس های اسپارک از این به بعد همچنین در حالت قفل بودن گوشی نیز ظاهر می شوند و کاربران می توانند مانند یک تماس عادی آن ها را بی صدا کند و یا پیغام انتظار را برای شخص تماس گیرنده ارسال کنند. علاوه بر این امکان فرمان دادن به دستیار مجازی Siri برای برقراری تماس با مخاطبان از طریق اسپارک نیز وجود دارد.

سیسکو این هفته، با هدف افزایش جمعیت استعدادهای درخشان در زمینه مهارت های امنیت سایبری حساس، یک برنامه بورسیه ای امنیت سایبری 10 میلیون دلاری جهانی را نیز به راه انداخته است. پژوهش های این شرکت نشان می دهد که در سال 2019، کره زمین با کمبود 2 میلیون نفر کاربر حرفه ای در زمینه امنیت سایبری مواجه می شود. هدف سیسکو این است که این شکاف را تا حد ممکن پر کند. سازنده آمریکایی بورسیه های خود را از روز یکم ماه اوت ( 11 مرداد ) به مدت یک سال به کاربران واجد شرایط اهدا می کند.

منتشر شده در فیسیت
 

برچسب: iPhone   آیفون   IOS   سیسکو   Cisco  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share