در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

واتساپ برای اندروید بروزرسانی شد، یک ویژگی کاربردی!

دوشنبه 24 خرداد 95 02:03 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر واتساپ برای اندروید بروزرسانی شد، یک ویژگی کاربردی!

ویژگی نقل قول سریع ( Quick Quotes ) در اختیار کاربران!

آزمایش نسخه بتا واتساپ بر روی سیستم عامل اندروید تقریبا به اواسط راه خود رسیده و در این آزمایش ویژگی جدیدی با نام نقل قول سریع در اختیار کاربران قرار گرفته است. این ویژگی کاربران را قادر می سازد تا در یک مکالمه مطلب خود را در رابطه با یک مطلب بیان شده توسط مخاطب، به طور مستقیم بیان کند. کاربران می توانند این قابلیت را در مورد هر پیامی که در مکالمه دارند نظیر تصویر، فایل سندی، آهنگ، فیلم و یا متن نوشتاری پیاده کنند. برای این کار ابتدا باید روی پیامی که می خواهید برای و یا در مورد آن جوابی و یا مطلبی را بنویسید لمس کنید؛ با انجام این کار یک منو در بالای صفحه نمایشگر ظاهر می شود. در این منو باید گزینه پاسخ دهی ( فلش منحنی شکل ) را انتخاب کنید. بعد از انجام این کار پیام مورد نظر شما در کادر نوشتن پیام ظاهر می شود و می توانید مطلب و یا جواب خود را در مورد آن پیام خاص بنویسید. در کادر پیام نویسی نام نویسنده اصلی پیام مورد نظر نیز با همان رنگی که وی در مکالمه قرار دارد، نشان داده می شود.

در یک گروه همه اعضا می توانند از قابلیت جدید استفاده کنند. کاربران همچنین می توانند این ابزار را در مورد پیام های خودشان نیز به کار بگیرند. در نسخه جدید زمانی که کاربر پیام پاسخ داده شده را لمس کند به مکان اولی که در آن پیام جواب داده شده قرار گرفته است منتقل می شود. نرم افزار جدید در این حالت پیام مورد نظر کاربر را برای چند ثانیه با رنگ آبی نشان می دهد. این کار باعث می شود که کاربران نسبت به بافت پیام مطلع شوند.

ظاهرا نقل قول سریع در نسخه بتا 2.16.118 نرم افزار پیام رسان قرار گرفته است. برای دریافت نسخه جدید کاربران باید به عنوان یک تست کننده بتا وارد گوگل پلی استور شود و نرم افزار را تست کند و یا این که از طریق APK Mirror نسخه بتا را بر روی گوشی خود دانلود و نصب کنند.

 

منتشر شده در فیسیت

برچسب: واتساپ   ٌWhatsApp  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share