در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

چگونه میتوانم به فافا اعتماد کنم؟

یکشنبه 23 خرداد 95 12:03 |   |

دسته بندی:ویژگی های سایت فافا

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر چگونه میتوانم به فافا اعتماد کنم؟

نماد اعتماد الکترونیکی

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. فروشگاه اینترنتی فافا مورد تایید این مرکز قرار گرفته و نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کرده است که در پایین تمام صفحات قابل مشاهده است. جهت اطلاع از اعتبار و اطمینان از صحت نماد اعتماد الکترونیکی در هر سایتی میتوانید بر روی نماد کلیک نمایید تا اطلاعات مربوط به آن کسب و کار را مشاهده نمایید.

 

نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی

این سامانه تحت عنوان سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی در سال 1385 به منظور ثبت اطلاعات مدیران پایگاه های اینترنتی ایرانی تشکیل شد. در این سامانه به تمامی پایگاه های اینترنتی که مراحل احراز هویت خود را طی کرده باشند و مجوزهای لازم برای فعالیت را دارا باشند یک لوگو اعطا می شود که کاربران با مشاهده این لوگو نسبت به مورد تایید بودن محتوای پایگاه ها اطمینان خاطر پیدا خواهند کرد. در این راستا اطلاعات فروشگاه اینترنتی فافا در این سامانه ثبت گردیده و نماد ساماندهی نیز دریافت نموده که در پایین تمام صفحات سایت قابل مشاهده است. جهت اطلاع از اعتبار و اطمینان از صحت نماد ساماندهی در هر سایتی میتوانید بر روی نماد کلیک نمایید تا اطلاعات مربوط به آن کسب و کار را مشاهده نمایید.

 

عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تنظیم گری مناسبات بخش خصوصی و دولت و مشارکت موثر در ساماندهی امور تجاری رایانه ای براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار و آیین نامه مصوب هیات وزیران از تیرماه سال 1384 فعالیت خود را آغاز نمود و با ادغام انجمن شرکتهای انفورماتیک ایران به عنوان سازمانی مردم نهاد در شش سال گذشته در این زمینه فعال بوده است. مجموعه فافا تحت کد شماره 71020013 عضو رسمی این سازمان در استان فارس میباشد که اطلاعات آن را در این صفحه میتوانید مشاهده نمایید.

http://fars.irannsr.org/services/trade_unit/29777

 

عضو رسمی اتحادیه رایانه و ماشین های اداری

مجموعه فافا در اتحادیه رایانه و ماشین های اداری شهر شیراز به عنوان عضو رسمی بوده و در این زمینه فعالیت دارد.


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share