در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

از این به بعد می توانید اندروید را بر روی آیفون اجرا کنید

پنجشنبه 20 خرداد 95 01:03 |   |

دسته بندی:موبایل

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر از این به بعد می توانید اندروید را بر روی آیفون اجرا کنید

یک توسعه دهنده باهوش پس از آزمایشهای بسیار توانست با استفاده از یک پرینتر 3D، بین گوشی های هوشمند اتحاد ایجاد کند.
اگر در دنیا فقط دو چیز بی شباهت وجود داشته باشد آن اندروید و آیفون است. با این حال به لطف فناوری چاپ سه بعدی و نوآوری مهندسان امکان اتصال این دو ممکن شد.

این جادو توسط نیک لی که طراح و توسعه دهنده موبایل است انجام شد. او با یک چاپگر سه بعدی سفارشی و اپلیکیشن ساخته شده خودش توانست اندروید را روی آیفون راه اندازی کند.
لی پس از آن که چالش های فنی و محدودیت های راه اندازی این اپلیکیشن را توصیف کرد گفت که با استفاده از کدهای منبع باز اندروید توانسته آن را به صورت سفارشی به شكل مورد نظر خود تبدیل کند.
برای اجرای هر سیستم عامل باید سخت افزارهای مورد نیاز آن نیز فراهم باشد در حالی که آیفون یک صفحه نمایش خارجی برای اندروید محسوب می شود. با اینکه اولین بار نیست که لی یک سیستم عامل را بر روی سخت افزارهای ناسازگار با آن راه اندازی می کند مثل نصب ویندوز 95 روی Apple Watch اما اجرای اندروید بر روی آیفون یک شاهکار فوق العاده است.
چرا این مسئله مهم است؟
این برای هر تولید انبوهی در بازار مناسب نیست اما همیشه این نوع کارها برای هکرهای باهوش که با کمی نبوغ قادر به انجام این کارها هستند جذاب است. این اپلیکیشن توانایی های اندروید منبع باز را اثبات می کند و به زودی خواهید توانست با یک پورت iOS را به آندروید وصل کنید.

منتشر شده در pcworld

 

برچسب: اندروید   آیفون  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share