در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

دوربین GOPRO پس از دو ماه، سالم از آب بیرون آمد!!!

چهارشنبه 19 خرداد 95 12:03 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر دوربین GOPRO پس از دو ماه، سالم از آب بیرون آمد!!!

پس از دریافت گزارش هایی مبنی بر سقوط دوربین محبوب GOPRO از هواپیما و بالن و سالم ماندن آن این بار مردی استرالیایی به نام داک پس از گذشت دو ماه دوربین خود را سالم از اقیانوس بیرون آورد.

این مرد با استفاده از دوربین خود تصاویری از اقیانوس را ضبط کرد و در پایان برای تصویربرداری از لاک پشت ها به داخل آب پرید اما دوربین از بند ساده ای به گردنش آویزان بود جدا شد و داخل آب افتاد. 

داک که حدود یک هفته در جستجوی دوربینش بود می گوید:" من پذیرفتم که آن خاطرات را برای همیشه از دست دادم". همچنین در مصاحبه ای با یک روزنامه  محلی بیان کرد تمام تلاشم را برای پیدا کردن دوربین به کار بستم چرا که دوربین حاوی عکس های یادگاری بچه ها با پدربزرگم بود.

در نهایت بعد از دو ماه دقیقا دو روز قبل از خروج او از استرالیا دوربین در ساحل پیدا شد. در حالی که دوربین دو ماه در آب شور دریا مانده بود اما همه تصاویر سالم باقی مانده بود. دوربین های GOPRO در لیست دوربین های با دوام قرار دارند و تا کنون ویدئوهای بسیاری از آن، از جمله سقوط از کلاه یک چتر باز و یا پیدا شدن دوربین بعد از دو سال از زیر آب در حالی که عکس ها و فیلمهای آن هنوز سالم بود اگرچه دوربین GOPRO دیگر کار نمی کرد.

هر چند پوشش ضدآب دوربین های GOPRO امتیاز محسوب می شود اما تولید کنندگان توصیه به قرار دادن آن به مدت طولانی در آب نمی کنند.

منتشر شده درyahoo
 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share