در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

آینده Siri، دستیار مجازی اپل!

یکشنبه 9 خرداد 95 06:03 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر آینده Siri، دستیار مجازی اپل!

اپل برای اولین بار سیری، دستیار مجازی شخصی کاربر، را در آیفون 4s معرفی کرد. علی رغم این که قابلیت های این دستیار صوتی از آن زمان تا به حال به میزان زیادی افزایش یافته است، هنوز هم سیری یک دستیار مجازی محسوب می شود؛ با وجود این ظاهرا در دنیای کتاب های کمیک اوضاع به گونه دیگری است به این نحو که سیری می تواند از زندان خود خارج شود و کارهایی را انجام دهد که در دنیای واقعی نسبت به انجام آن ها ناتوان می باشد.

یک داستان کارتونی با نام Thatababy که در نرم افزار گو کمیک ( Go Comic ) قرار دارد، نشان داد که سیری در صورت داشتن یک ماهیت فیزیکی چه قابلیت هایی می توانست داشته باشد. می توان گفت که در چنین شرایطی سیری می تواند عملکرد یک روبات را داشته باشد؛ روباتی پیشرفته که قادر به انجام کارایی است که انسان ها نسبت به انجام آن ها دل خوشی ندارند؛ به طور مثال فرض کنید که چقدر خوب می شود که اپل سیری را قادر سازد که عوض کردن پوشاک نوزادان را نیز بر عهده بگیرد.

تصویر کارتونی فوق یکی از کارهای بزرگی را که انسان ها دوست دارند سیری قادر به انجام آن باشد، نشان می دهد. این تصویر کارتونی نشان می دهد که خانواده ها طرفدار دستگاه های هوشمند هستند. آی پد قرار گرفته در دست مادر این فرزند کارتونی همین ایده را نشان می دهد.

منتشر شده در فیسیت

 

برچسب: اپل   APPLE   iPhone   آیفون  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share