در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

توییتر محدودیت 140 کرکتری خود را گسترش می دهد!

چهارشنبه 5 خرداد 95 06:03 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر توییتر محدودیت 140 کرکتری خود را گسترش می دهد!

اوایل امسال در فضای رسانه ای شایعه هایی مبنی بر این که توییتر می خواهد تعداد کرکترهای خود را از 140 کرکتر به 10000 کرکتر افزایش دهد، منتشر شد؛ اگرچه که چنین چیزی هرگز رخ نداد.

سازنده این رسانه اجتماعی امروز اعلام کرد که برخی از کرکترهای یک پبام را دیگر جزیی از 140 کرکتر تعیین شده به حساب نمی آورد . چنین تغییری باعث می شود که کاربران بتوانند تعداد کرکترهای پیام های خود را به اندازه کمی افزایش دهند.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط توییتر، نام هایی که @ را در خود دارند دیگر جز 140 کرکتر محسوب نمی شوند. از قرار معلوم فایل های ضمیمه ای مانند تصاویر، فایل های GIF، کلیپ ها، نظرسنجی ها و نقل قول ها نیز از جمله کرکترهای حساب نشدنی معرفی شده اند. توییتر با اعمال این تغییرات کاربران را قادر ساخته است تا یک پیام و یا نقل قول را در قالب های ساختار زبانی مورد نظر خود پیاده کنند. علاوه بر این از این به بعد هر پیام جدیدی که با یک نام کاربری شروع شود نیز به همه دنبال کنندگان کاربر ارسال می گردد. این یعنی دیگر به استفاده از " .@ " نیازی نخواهد بود. کاربران هم اکنون می توانند یک جواب را درصورتی که می خواهند در اختیار همه دنبال کنندگان خود بگذارند، در قالبی دیگر تایپ و ارسال کنند.

توییتر اعلام کرده است که این تغییرات در طول ماه های آینده اعمال می شوند. بیشتر کاربران توییتر این تغییرات را در مدت زمان کوتاهی دریافت نمی کنند.

منتشر شده در فیسیت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share