در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

سامسونگ از مشخصات جدید تلفن همراه خود رونمایی کرد!

شنبه 1 خرداد 95 06:03 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر سامسونگ از مشخصات جدید تلفن همراه خود رونمایی کرد!

سامسونگ یک تراشه 6 گیگابایتی را در مراسم Mobile Solutions در شنژن چین به نمایش گذاشت. در حالی که رم 6 گیگابایتی چیز جدیدی برای گوشی های هوشمند نیست، اما چون این تراشه با معماری 10 نانومتری ساخته شده، در مدل های سطح بالا قرار می گیرد.

اگر چه هنوز توسط سامسونگ تایید نشده است، برخی نظریه پردازان می گویند که این تراشه 10 نانومتری شش گیگابایتی(LPDDR4) می تواند در سامسونگ گلکسی نوت 6 به کار رود.  در حال حاضر پیشرفت های پردازنده ها و تراشه های رم برای تکامل دستگاه های تلفن همراه بسیار مهم است، چرا که تکنولوژی باتری لیتیوم یون متوقف شده است . در حالی که تراشه ها هنوز هم بر اساس قانون مور در حال پیشرفت هستند، ما نیاز به نوعی باتری داریم که به طور قابل توجهی قادر به ذخیره انرژی(توان) در شکلی کوچک تر و کم هزینه تر باشد. بنابر این، در حال حاضر بهترین راه برای نگه داشتن عمر باتری این است که تراشه هایی کوچکتر با افزایش ماندگاری باتری  ساخته شوند. در این صورت نه تنها فضای کمتری در دستگاه به باتری اختصاص داده می شود، بلکه تضمین می کند که باتری به طرز کارامدتری استفاده شود.

سامسونگ غول حوزه فلش مموری است، و به نظر می رسد که با پرده برداری از این تراشه طی سال های آینده نیز قدرت خود را حفظ خواهد کرد و در این موقعیت عالی باقی خواهد ماند.

منتشر شده در فیسیت
 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share