در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

بند ساعت مچی پال همراه با GPS و باتری قابل شارژ به زودی از راه می رسد

یکشنبه 2 خرداد 95 05:03 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر بند ساعت مچی پال همراه با GPS و باتری قابل شارژ به زودی از راه می رسد

بسياري از افراد دوست دارند ساعتی هوشمند داشته باشند به طوری که بتوانند تمام اطلاعیه ها از جمله پاسخ پیام ها، ایمیل ها و نیز دریافت معیارهای سلامتی مانند ضربان قلب را در مچ دستشان دریافت کنند و همچنين مسیری که در آن هستند، می خواهند بروند و یا مسیر طی شده را نیز دریافت کنند. اینجاست كه، یک پوشیدنی ساخته شده در GPS به كار مي آيد.

با وجود اینکه سال هاست گوشی های هوشمند به GPS مجهز شده اند، اما خبر خوب این است که GPS به یک بند هوشمند به نام پال اضافه شده است. در واقع این بند جدید می تواند با اتصال به بند ساعت قابلیت های GPS را به ساعت بیفزاید.
این بند را می توان برای اندازه گیری مسافت طی شده، نمایش مسیر طی شده و حتی اندازه گیری سرعت، مورد استفاده قرار داد. سازندگان آن ادعا می کنند که حتی اگر GPS را فعال کنید، عمر مفید باتری تا 24 ساعت می باشد، بنابراین لازم نیست که نگران مصرف شدید باتری آن باشید. این امر به لطف باتری 250 mAh آن است که در صورت عدم استفاده از GPS تا هفت روز شارژ نگه می دارد.
این بند ایده آل برای کسانی که تمایل دارند پیاده روی کنند اما نمی خواهند با خود تلفن همراه ببرند بسیار مناسب است. داده ها می تواند بر روی دستگاه شما ذخیره شود و زمانی که به تلفن همراه متصل شوید می توانید داده ها را بر روی گوشی خود دانلود و مطالعه کنید.

بند پال در حال حاضر در Kickstarter در تلاش برای جذب سرمایه گذار است.

منشر شده در kickstarter.

 

برچسب: GPS   PAL   ساعت هوشمند  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share