در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

تجربه فافا از کنفرانس تجربه کاربری شیراز!!!

یکشنبه 26 اردیبهشت 95 04:02 |   |

دسته بندی:اخبار فافا

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر تجربه فافا از کنفرانس تجربه کاربری شیراز!!!

تجربه فافا از كنفرانس تجربه كاربري شيراز!!!
   كنفرانس تجربه كاربري شيراز يكي از برنامه هاي علمي جامعه تجربه كاربري شيراز است و با رويكرد "ارتقاي كيفيت زندگي" در سه بخش سخنراني هاي50 دقيقه اي، نكات كليدي و كارگاه با حضور سخنرانان و صاحب نظران اين عرصه و فعالين و حاميان در تالار حكمت دانشگاه شيرازبرگزار شد. اما نكته قابل ملاحظه اين كنفرانس با چشم پوشي از نكات ريز حاشيه مراسم اين بود كه همه چيز بيش از حد انتظار مدعوين اولين كنفرانس تجربه كاربري شيراز برگزار شد. در حقيقت مديريت و اجراي كنفرانس به حد قابل قبولي در تمام سطوح، با كيفيت بود، انتخاب سخنرانان و مباحث مورد گفتگو و حتي نقطه ضعف اكثر اين دست كنفرانس ها، كه انتخاب مجري نا آشنا با  محتوي علمي كنفرانس بود، نيز وجود نداشت.

 

در مجموع تيمي حرفه اي، با پشتكار واهتمام در كنار يكديگر اين اتفاق را در 23 و 24 ارديبهشت ماه 1395 رقم زدند و مطمئناً باعث ايجاد جرقه هاي نو در ذهن و تحولي در فرآيندهاي كاري حاضرين خواهند شد. قطعاً اين كنفرانس يك شروع است براي ازاين دست هم انديشي هاي تخصصي در مسير بهبود سطح كيفي جامعه علمي و اقتصادي شيراز و مطمئناً مجموعه فافا مانند اين كنفرانس با حس مسئوليت و علاقه، حامي اين اتفاقات نيكو در شهر شيراز خواهد بود و تلاش ميكند همانند گذشته براي ارتقاء و اعتلاي جوانان  شهرعزيزمان با تمام توان در كنار دوستان و همكاران به فعاليت خويش ادامه دهد.

جا دارد در انتها از تمامي دوستاني كه در خلال اين كنفرانس به غرفه فافا سر زدند و با نظرات گرانبها و پيشنهادات موثر خويش ما را در پيشرفت و ارتقاء فافا حمايت نمودند تشكر نماييم.
به اميد ديدار دوباره، مجموعه فافا.

 

 

برچسب: fafait   uxshiraz   uxshirazconf  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share