در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

گواهینامه ی مجازی در انگلستان!

یکشنبه 26 اردیبهشت 95 01:02 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر گواهینامه ی مجازی در انگلستان!

انگلستان درگیر روند تحقیقات برای استفاده از کیف اپل به عنوان گواهینامه رانندگی می باشد. به این ترتیب راننده ها تنها نیازمند به استفاده از تلفن همراه خود هستند به جای این که نسخه ی فیزیکی گواهینامه ی خود را حمل کنند.

این به آن معناست که به مرور زمان تعداد بیشتری از مردم تنها نیازمند حمل کلید و تلفن همراه خود به بیرون از خانه هستند و لازم نیست یک کیف پول فیزیکی به همراه داشته باشند، گرچه در دسترس بودن کیف اپل موضوعی است که از سرعت به وقوع پیوستن این موضوع به واقعیت کم می کند.

مدیر عامل شرکت صدور گواهینامه ها در انگلیس عکسی را در توییتر به اشتراک گذاشت که به ما نمونه ای از یک گواهینامه را نشان می دهد با زیر نویس: بنابراین این جا نمونه ای از چیزی است که ما بر روی آن کار می کنیم. این تصویر به عنوان یک نمونه ی اولیه ارجاع داده شده است و کسی نمی داند که چه مدت طول می کشد تا کارت های مجازی به فرم معتبری برای شناسایی مبدل شوند.

چنین حرکتی می تواند سرقت هویت را برای مردم آسان تر کند اما به نظر می رسد امروزه با وجود کارت های شناسایی فیزیکی کسی قادر به جعل و سرقت هویت افراد نیست! شما چه فکر می کنید؟ آیا دوست دارید که بتوانید کارت گواهینامه ی خود را در گوشی همراه هوشمند خود و به صورت مجازی به همراه داشته باشید؟ یا معتقدید کارت های شناسایی مجازی می توانند موجب ایجاد فاجعه شوند؟!

منتشر شده در فیسیت

برچسب: اپل   APPLE   گواهینامه   license  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share