در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

قابلیت Backwards Compatibility ایکس باکس وان هم اکنون بازی های چند دیسکی را نیز پشتیبانی می کند!

یکشنبه 26 اردیبهشت 95 06:02 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر قابلیت Backwards Compatibility ایکس باکس وان هم اکنون بازی های چند دیسکی را نیز پشتیبانی می کند!

لری هریب، یکی از مسئولان ایکس باکس، تایید کرده است که مهندسانی که بر روی قابلیت بکوارد کامپتیبلیتی کار می کنند، توانسته اند راهی را برای پشتیبانی کردن بازی های طولانی تر پیدا کنند.

مایکروسافت به طور منظم لیست بازی های قدیمی قابل اجرا بر روی ایکس باکس وان را بروزرسانی می کند. انتظار می رود که در آینده اسامی تعداد بیشتری از بازی های چند دیسکی در این لیست گنجانده شود.

برخی از بازی های مشهور که هم اکنون نام آن ها در این لیست به چشم می خورد Halo: Reach ، Gears of War 3 و Fallout 3 می باشند.

لری هریب در یکی از پست های خود گفته است:

" بله، (  Deus Ex: Human Revolution Director's Cut  ) اولین بازی چند دیسکی بود که نام آن وارد لیست بازی های پشتیبانی کننده قابلیت بکوارد کامپتیبلیتی شد. ما می دانیم که طرفدارانمان خواستار این ویژگی هستند؛ به همین دلیل مهندسان ما سخت کار کردند تا بتوانند راه حلی را برای این مسئله ارائه کنند. این کار باعث شد که ما بتوانیم نام های بیشتری را در برنامه پشتیبانی قابلیت بکوارد کامپتیبلیتی ایکس باکس وان بگنجانیم. ما همچنان به بازخوردهای طرفدارانمان در مورد ایکس باکس گوش می دهیم و با کمک همکارانمان تلاش می کنیم تا خدمات بیشتری را در قالب پشتیبانی قابلیت بکوارد کامپتیبلیتی در اختیار کاربران قرار دهیم. کاربران در آینده نزدیک نام بازی های چند دیسکی بیشتری را در لیست بازی های پشتیبانی کننده قابلیت بکوارد کامپتیبلیتی خواهند دید."

منتشر شده در فیسیت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share