در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

تصاویر در ساعت هوشمند سامسونگ منعکس می شود!!

یکشنبه 26 اردیبهشت 95 06:02 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر تصاویر در ساعت هوشمند سامسونگ منعکس می شود!!

سامسونگ فکر می کند که یک راهکار احتمالی برای حل مشکل سخت بودن خواندن مطالب نمایشگرهای کوچک اسمارت واچ ها پیدا کرده است: یک پروژکتور! سازنده کره ای اخیرا یک پتنت را برای اسمارت واچ ها ثبت کرده است که یک تصویر بزرگ تر را از محتویات نمایشگر اسمارت واچ ها بر روی دست کاربر منعکس می کند!

ساعت های پروژکتوری این پتنت از یک پروژکتور تصویری، یک دوربین با قابلیت تصویر برداری از تعاملات انجام شده با نمایشگر ساعت و یک پردازشگر که این دو واحد را کنترل و به یکدیگر متصل می کند، بهره می برند. تصاویری که در این نوشتار مشاهده می کنید آپشن های تصویر منو ساعت را نشان می دهند که روی مچ دست کاربر منعکس شده اند و می توانند فضای بیشتری را برای نوشتن مطالب و یا کار کردن با نرم افزار های ساعت در اختیار کاربر بگذارند.

ثبت کردن پتنت فوق به این معنا نیست که سامسونگ فعالانه مشغول ساخت فناوری یاد شده است، اما شواهد و گزارش های منتشر شده در فضای خبری نشان می دهد که سازنده کره ای تنها شرکتی نیست که می خواهد راه حلی را برای ارتقاء عملکرد و رفع محدودیت های اندازه ای اسمارت واچ ها پیدا کند. مشکلات مرتبط با خواندن مطالب نمایشگرهای این تجهیزات پوشیدنی اخیرا محققان را به این نتیجه رسانده است که شاید استفاده از دو نمایشگر در یک ساعت نیز ایده خوبی باشد.

عرضه روز افزون فبلت ها در بازار نشان می دهد که استفاده از نمایشگرهای بزرگ تر در ساخت گوشی های هوشمند سیر صعودی دارد، اما نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که سازندگان برای بزرگ تر کردن اندازه نمایشگرهای اسمارت واچ ها با محدودیت های زیادی روبرو هستند. استفاده از نمایشگرهای کوچک نه تنها خواندن مطالب را خسته کننده و سخت می کند، بلکه باعث می شود که اسمارت واچ ها نتوانند بسیاری عاملیت های گوشی های هوشمند را داشته باشند؛ به طور مثال سازندگان نمی توانند ساعت های خود را به صفحه کلید مجهز کنند به همین دلیل است که کاربران اپل واچ مجبور هستند برای پاسخ دادن به پیام های دریافتی خود از پیام هایی که به طور پیش فرض در ساعت ثبت شده است، استفاده کنند. فناوری جدید امکان استفاده از نمایشگرهای بزرگ تر در ساخت اسمارت واچ ها را به ارمغان می آورد و علاوه بر این کاربران را قادر می سازد تا فضای بیشتری را برای نوشتن پیام های خود و یا کار کردن با نرم افزارهای ساعت در اختیار داشته باشند. این فناوری کاربران را متقاعد می سازد که اسمارت واچ ها هم می توانند عاملیت های گوشی های هوشمند را در خود داشته باشند.

این پتنت علاوه بر اسمارت واچ ها، هدست ها و دستگاه های VR را نیز در بر می گیرد. در یکی از طرح های اولیه ارائه شده نشان داده شده بود که هدست های مجهز به این فناوری می توانند اندازه یک تلوزیون و یا یخچال را بشناسند و محتویات فایل های خود را بر روی این اجسام نمایش دهند.

منتشر شده در فیسیت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share