در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

واتس اپ برای ویندوز منتشر شد!!!

چهارشنبه 22 اردیبهشت 95 03:02 |   |

دسته بندی:نرم افزار

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر واتس اپ برای ویندوز منتشر شد!!!

بعد از 16 ماه كه از انتشار نسخه تحت وب واتس اپ ميگذرد حالا اين شركت ميخواهد براي دو پلتفرم دسكتاپي نيز دردسترس قرار گيرد.

شرکت واتس‌اپ اعلام کرده که اپلیکیشن این پیام‌رسان برای ویندوز ۸ و بالاتر از آن و همچنین سیستم عامل مک OS X 10.9 و نسخه‌های بالاتر در دسترس قرار می‌گیرد. واتس‌اپ قرار است علاوه بر اندروید، iOS، بلک‌بری و ویندوزفون حالا در میان سیستم‌عامل‌های دسکتاپ نیز در دسترس باشد.

واتس اپ درباره انتشار اين اپليكيشن ويندوزي خود اعلام كرده است:

شبیه به واتس‌اپ نسخه وب، اپلیکیشن دسکتاپ ما نیز افزونه‌ای ساده از برنامه ما در موبایل است: گفتگو‌ها و پیام‌ها از دستگاه موبایل شما نشان داده می‌شوند.
در واقع برای اجرای این اپلیکیشن در سیستم، باید واتس‌اپ را در موبایل خود در حال اجرا و نزدیک به کامپیوتر خود داشته باشید تا برنامه اجرا شود.

رای وارد شدن به برنامه، باید به وسیله اسکن کد QR به برنامه وارد شوید. به محض اسکن کد QR همه گفتگو‌های قبلی لود می‌شوند. استفاده از برنامه وب واتس‌اپ باعث می‌شود تا در دسترس قرارگیری این برنامه بیشتر باشد و از این برنامه پیام‌رسان حتی در مک‌ یا ویندوز خود استفاده کنید. واتس‌اپ اکنون بیشتر از ۱ میلیارد کاربر دارد و در تلاش است تا به ارائه اپلیکیشن‌های محلی برای همه پلتفرم‌ها به تعداد آن‌ها اضافه کند.

منتشر شده در زوميت

دوستان و همراهان شهر كامپيوتر فافا نظر شما درباره انتشار واتس اپ روي پلتفرم هاي ويندوزي چيست؟

مارا با نظرات خود دلگرم كنيد.


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share