در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

سامسونگ گلکسی A4 و نمایشگر 5.5 اینچی!

یکشنبه 19 اردیبهشت 95 02:02 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر سامسونگ گلکسی A4 و نمایشگر 5.5 اینچی!

چند وقت پیش خبرهایی در مورد گوشی جدید سامسونگ با شماره سریال SM-A430U از سایت هندی زائوبا ( Zauba ) منتشر شد. هنوز هیچ تصویری از این دستگاه جدید منتشر نشده است. از آنجایی که سازنده کره ای گوشی گلکسی A3 2016 را با شماره سریال SM-A310 و مدل گلکسی A5 2016 را با شماره سریال SM-A510 عرضه کرد، می توان انتظار داشت که محصول جدید گلکسی A4 باشد.

در اولین خبرهایی که در وب سایت زائوبا منتشر شد، قید شده بود که گوشی جدید 477.18 دلار قیمت دارد و برای تحقیق و ساخت به هند فرستاده شده است. سامسونگ به همراه این دستگاه یک کابل دیتا و یک سیم کارت نیز به هند فرستاده بود. این جزییات همه اطلاعاتی بود که تا منتشر شدن اطلاعات جدید در سایت زائوبا قرار داشت.

سه روز پیش سازنده کره ای چهار دستگاه دیگر از گلکسی جدید را برای آزمایش به هند فرستاد. این بار خبرگزاری زائوبا همچنین قیمت ( 355.09  دلار ) و اندازه نمایشگر ( 5.5 اینچ ) محصول جدید را نیز در سایت خود منتشر کرده است.

مطمئنا ارائه اطلاعاتی محدود مانند این جزییات هدف بسیاری از سایت های خبرگزاری نیست اما تا زمانی که سامسونگ سر نخ های بیشتری را در مورد محصول جدید خود بدهد باید به همین معلومات بسنده کرد.

منتشر شده در فیسیت

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share