در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

سامسونگ گلکسی S8 ادج، فراتر از تصور!

چهارشنبه 15 اردیبهشت 95 06:02 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر سامسونگ گلکسی S8 ادج، فراتر از تصور!

سامسونگ به تازگی دو گوشی جدید خود، گلکسی S7 و گلکسی S7 ادج، را وارد بازار کرده است. اما ظاهرا در نظر دارد برای عرضه مدل بعدی محصول پر طرفدار خود زود تر از موعد دست به کار شود. شایعه های زیادی در مورد مشخصات فنی، ویژگی ها و ترکیب طراحی نسل بعدی گوشی های سری گلکسی S به گوش می رسد. اگر چه که همیشه تعداد کمی از این گفته ها در عمل ظاهر می شوند.

استیل درک ( Steel Drake ) که با ایده های جالبش در مورد آیفون 8 اپل توجه همه را به خود جلب کرده بود نیز معتقد است که سامسونگ می خواهد در ساخت محصول جدید خود سنگ تمام بگذارد. گوشه ای از نتایج تلاش های سازنده کره ای در تصاویر زیر آمده است. با توجه به این تصاویر می توان گفت که گلکسی S8 ادج یک جانشین شایسته برای مدل گلکسی S7 ادج می باشد.

بدون شک می توان گفت که گلکسی S7 نسبت به مدل پیشین خود یک پیشرفت خوب محسوب می شود، اما استیل درک معتقد است که همیشه جایی برای پیشرفت و اعمال تغییرات جدید وجود دارد. تصاویر منتشر شده بیانگر این امر هستند که ظاهرا سامسونگ در نظر دارد در ساخت گلکسی S8 هم از نمایشگرهای لبه به لبه استفاده کند. البته با این تفاوت ها که در گوشی پرچم دار جدید سبک طراحی تفاوت پیدا کرده است به این نحو که منحنی ها کم رنگ تر شده اند و بدنه دستگاه نیز ظاهر بهتری یافته است.

در تصاویر منتشر شده از گلکسی S8 همچنین یک پروژکتور دیده می شود که می تواند یک برگ برنده بزرگ برای گوشی جدید محسوب شود. وجود این پروژکتور باعث می شود که کاربر بتواند محتویات موجود در حافظه گوشی خود را بر روی دیوارهای خانه نمایش دهد؛ طرحی که کروم کست ( Chromecast ) گوگل با کمک تلويزيون های جدید موفق به اجرای آن شدند. در صورتی که سامسونگ موفق شود که یک گوشی هوشمند را به چنین قابلیتی مجهز کند، قدرت تکنولوژیکی این سازنده افراد زیادی را تحت تاثیر قرار می دهد. 

ویژگی برتر دیگر گلکسی S8 ادج سیستم آینده نگرانه شارژ کننده آن ( Charge Translator ) می باشد که براساس شایعه های شنیده شده می تواند دستگاه را بدون داشتن تماس با وسیله ای جانبی شارژ کند. این سیستم مانند سیستم های شارژ کننده بی سیم عمل می کند، اما نباید انتظار داشت که در آینده نزدیک وارد بازار شود اگرچه که فناوری ساخت آن احتمالا وجود دارد.

در کل می توان گفت که سازنده بزرگ کره ای به سبک طراحی جدیدی روی آورده است. در حال حاضر اطلاعات دقیقی در مورد محصول جدید وجود ندارد هرچند که با گذشت زمان در ماه های آینده می توان جزییات جالب تری را در مورد گلکسی S8 در دنیای مجازی یافت، جزییاتی که ظاهرا قرار است توجه افراد زیادی را به سمت گلکسی جدید جلب کند.

منتشر شده در فیسیت

 

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share