در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

HTC 10 با یک ویژگی بارز وارد بازار شد

یکشنبه 12 اردیبهشت 95 01:02 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر HTC 10 با یک ویژگی بارز وارد بازار شد

گوشی های HTC از نظر طراحی، کیفیت ساخت، نرم افزار و کیفیت صدا برای کاربران شناخته شده، اما  دوربین های این گوشی ها باعث شد چند سالی این شرکت تا حدودی از عرصه رقابت خارج گردد.
شرکتHTC  امیدوار است با ارائه HTC 10  دوباره به میدان رقابت بازگردد.
در HTC 10 دوربینی تعبیه شده که آن را  از سایر HTC ها و اسمارت فون ها متمایز کرده:
اولین ویژگی اینکه این دوربین می تواند تصاویر full HD  با کیفیت  24bit High-res توسط  دو دوربین جلو و پشت ثبت کند.

دومین ویژگی آن توانایی ثبت تصاویر پانورما و hyperlapse است. این دوربین عکس های مختلف را برای ایجاد یک چشم انداز خوب به هم وصل می کند. این ویژگی برای ویدئوهای hyperlapse هم تعبیه شده که این امکان را ایجاد میکند که یک ویدئوی طولانی را با سرعت بالا ایجاد، و ثبت کرد. امکان ضبط ویدئو Zeo  نیزوجود دارد که برای دریافت افکت های خوب بالای عکس ها ویدئوی 3 ثانیه ای ایجاد می کند.

سومین ویژگی آن توانایی ثبت تصاویر HDR است که در شرایط با نور مناسب تصویری برجسته و واضح ایجاد می کند، با اینکه در سایه کیفیت تصویر را پایین می آورد اما در نور مناسب تعداد رنگ ها را زیاد می کند و کیفیت را بهبود می بخشد.(تصویر سمت راست)
چهارمین ویژگی این دوربین ها افزایش سرعت راه اندازی دوربین است که برای زمان خاموشی صفحه نمایش، یک میانبر ایجاد شده است. به اینصورت که فقط با زدن دو ضربه پایین صفحه به سرعت دوربین راه اندازی شده و عکس میگیرد.

ویژگی پنجم آن حفظ کیفیت تصویر هنگام crop کردن تصویر است. اگر شما قسمتی از تصویر را در HTC 10 برش بزنید تصویر را با حفظ کیفیت مشاهده خواهید کرد. در صورتی  که در سایر اسمارت فون های 2015  با کاهش کیفیت تصویر و جزئیات مواجه خواهید شد.

ششمین ویژگی اینکه HTC 10 کنتراست بالایی دارد و جزئیات تصویر را خیلی خوب نمایش می دهد. همانطور که در عکس گلها مشاهده می کنید، تصویر به صورت برجسته اسکن شده و می تواند حس واقعی یک منظره را به تصویر بکشد.
ویژگی هفتم درجه حرارت رنگ های گرم و همچنین اشباع رنگ ها را به وضوح به نمایش می کشد. با این ویژگی تماشای عکس ها دیگر خسته کننده نیست و این چیزی است که در سایر اسمارت فون های پرچمدار نمی بینید.
با بررسی همه این ویژگی ها و مقایسه آن با سایر گوشی های هوشمند به این نتیجه می رسیم که HTC 10 بهترین دوربین را در بین گوشی های هوشمند امروزی دارد و بسیاری از مشکلات فعلی دوربین گوشی های هوشمند را برطرف کرده است.

منتشر شده در androidauthority

برچسب: mobile   CAMERA   دوربین   Smart-Phone   HTC   htc-10   گوشی  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share