در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

Spire گجتی پوشیدنی برای کنترل استرس و فشار های روانی

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر Spire گجتی پوشیدنی برای کنترل استرس و فشار های روانی

در سال ۲۰۱۴ با رشد فوق العاده گجت های پوشیدنی خصوصا در حوزه سلامت مواجه شدیم، هر یک از این گجت ها با کنترل کردن شرایط بدن، راهکار های ورزشی مخصوصی را پیشنهاد می دادند و سعی می کردند نقش مؤثری را در سلامت بدن ایفا کنند.

 

 

گجت

اما در این میان این گجت ها، Spire داستانی متفاوت دارد؛ این ابزار پوشیدنی، با سلامتی روحی کاربر سروکار دارد و سعی کرده است تا تکنولوژی را در حوزه ای متفاوت به کار گیرد. سلامت روحی و روانی موضوعی است که انسان شهرنشین امروزی اهمیت کمتری به آن می دهد، و در میان این هیاهوی شهری و استرس یک امر بی اهمیت برایش به شمار می رود.

 

 

گجتSpire در واقع با اتصال به لباس شما، علائم حیاتی بدن را مورد کنترل قرار می دهد و سپس تشخیص می دهد که آیا شما از لحاظ روانی عصبی هستید یا خیر. Spire زمانی که احساس کند بدن شما تحت استرس شدیدی است، از طریق یک اپلیکیشن موبایل، این موضوع را به اطلاعاتان می رساند. این اپلیکیشن فعلا تحت اندروید است.

Spire دکتری نیست که به شما درمانی پیشنهاد دهد؛ این دستگاه تنها با یک هشدار سعی می کند به شما یادآور شود که اکنون موقع نفس عمیق کشیدن و حفظ آرامش است. اتفاقی که بسیاری از ما در طول روز آن را فراموش می کنیم. به نظر می رسد Spire یک گجت کاربردی با ایده ای ساده باشد.

کمپانی تولید کننده این محصول را با قیمت ۱۴۹ دلار روانه بازار کرده است.

 

منبع:gadgetnews.ir

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share