در حال بارگذاري

عکس جدید از فبلت شیائومی!

دوشنبه 6 اردیبهشت 95 06:02 |   |  تعداد مشاهده: 218 |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]عکس جدید از فبلت شیائومی!

در حدود یک هفته پیش سایت های خبرگزاری مرتبط با دنیای موبایل تصاویری را از پنل جلویی فبلت شیائومی منتشر کردند، فبلتی که طبق خبرهای منتشر شده قرار است با نام Mi Max وارد بازار شود. امروز سازنده قدرتمند چینی یک عکس تبلیغاتی از این گوشی هوشمند را روی سایت انگلیسی خود گذاشت. تصویر منتشر شده یک گوشی را در جیب یک شلوار نشان می دهد.

از این رو می توان گفت که علی رغم این که مکس از یک نمایشگر بزرگ 6.4 اینچی با رزولوشن 1440 در 2560 پیکسلی بهره می برد، در جیب شلوار جای می گیرد. این احتمال وجود دارد که شیائومی فبلت جدید خود را با پردازشگر 820 کوالکوم اسنپدراگون وارد بازار کند؛ اگرچه که برخی از منابع خبری می گویند که مکس با یک پردازشگر ساخته شده توسط خود شیائومی وارد بازار می شود. در مورد محل قرار گیری اسکنر اثر انگشت این دستگاه نیز تردید هایی وجود دارد، زیرا در تصویری که هفته پیش از پنل جلویی این دستگاه منتشر شد، خبری از کلید خانه در نمای جلویی مکس نبود؛ از این رو می توان گفت که سنسور بیومتریک شیائومی مکس در پشت آن گذاشته شده است؛ البته با توجه به تصاویر منتشر شده از فبلت جدید می توان گفت که شباهت هایی ظاهری بین گوشی هوشمند شیائومی Mi5 و فبلت جدید سازنده چینی وجود دارد.

مانند همه دستگاه هایی که هنوز مورد رونمایی قرار نگرفته اند، مکس شیائومی هم اسرار زیادی را در مورد خود دارد. خوشبختانه در آینده ای نه چندان دور همه این اسرار فاش می شوند.

منتشر شده در فیسیت

 

برچسب: شیائومی   Xiaomi   فبلت   phablet   Mi-Max  

نظرات کاربران

[[item.name]] [[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]] [[answer.created_at|pDate]]