در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

اسپیکری که میتواند رویدادها را به تقویم گوگل اضافه کند

یکشنبه 5 اردیبهشت 95 04:02 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر اسپیکری که میتواند رویدادها را به تقویم گوگل اضافه کند

 

آمازون در روز جمعه آپدیت جدیدی برای اسپیکر Echo عرضه نمود

 

اين اسپيكر بسیار کاربردی به نظر می رسد. به واسطه امکان جدید می توانید از دستیار صوتی الکسا بخواهید تا رویداد خاصی را برایتان در تقویم گوگل زمان بندی نماید.

برای استفاده از این قابلیت فقط کافی است به بخش تنظیمات اپلیکیشن الکسا رفته و آیتم “calendar” را انتخاب نمائید.

جا دارد اشاره کنیم که تا پیش از این نیز «اکو» قادر بود برنامه های زمانی موجود در تقویم گوگل را برای کاربر با صدای بلند خوانده و رویدادها را به او یادآوری نماید اما اکنون این توانائی را پیدا کرده تا خودش هم واقعه تازه ای را زمان بندی و به تقویم اضافه کند.

برای این کار دیگر لازم نیست عبارت “OK Google” را گفته و سپس خواسته خود را بیان کنید زیرا این روند مستقیما از طریق تلفن هوشمند انجام می پذیرد و بدون شک کاربران از سهولت انجامش بسیار خرسند و راضی خواهند بود.

احتمالا می دانید اسپیکر 199 دلاری اکو با دستور صوتی “OK Google” در حالت هوشیار قرار می گیرد و می توانید از آن بخواهید تا مثلا در وب جستجو یا برای بیدار شدن صبحگاهیتان آلارم تنظیم کند. به واسطه 7 میکروفونی که در بالای طراح استوانه ای این محصول تعبیه شده، حتی هنگام پخش موسیقی هم شما می توانید درخواست های صوتی خود را با «اکو» در میان بگذارید.

در آخر هم یادآوری نمائیم که آپدیت های اخیر الکسا بیشتر روی مسائل و وسایل مربوط به خانه تاکید داشته اند. به طور مثال، در اواخر ماه مارس، آمازون قابلیت کنترل ترموستات Nest Learning و سیستم های روشنائی Lutron را به Echo اضافه نمود تا کاربر بتواند با اسپیکری که به نوعی دستیار صوتی اش نیز محسوب می گردد، برای تنظیم دستگاه های هوشمند خانه اش نیز بهره بگیرد.

منتشر شده در cnet

 

برچسب: SPEAKER   echo   calender  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share