در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

Counter-Strike 1.6 برای اندروید عرضه شد!

سه شنبه 31 فروردین 95 07:01 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر Counter-Strike 1.6 برای اندروید عرضه شد!

علیبک اوماروو (Alibek Omarov) اخیرا این بازی را برای گیت هاب (Github) فرستاده است تا کاربران در صورت تمایل بتوانند آن را دریافت کنند، البته کاربران باید در استیم اکانت داشته باشند تا بتوانند کانتر را بر روی پلت فرم اندروید اجرا کنند، زیرا برخی از فایل های مرتبط با این بازی در استیم قرار دارد. این وابستگی به استیم فقط در زمینه اجرای بازی وجود دارد به این نحو که در مورد سایر جزییات گیت هاب مسئول می باشد.

در صورتی که می خواهید از کنترلر های لمسی استفاده کنید. اجرای مراحل بازی کانتر بیشتر از آنچه که فکر می کنید سخت می شود. دیدن دمو این بازی که برای پلت فرم اندروید در فضای مجازی ارائه شده است، نیز این موضوع را تایید می کند، به همین دلیل توصیه می شود که از یک کنترلر و یا گیم پد پشتیبانی کننده استفاده نمایید.

این اولین باری نیست که یک بازی محبوب قدیمی در قالب یک ایده خلاقانه برای پلت فرم اندروید عرضه می شود؛ به تازگی یک گیم بوی (Game Boy) بروز شده با قابلیت اجرای بازی های امولاتوری از طریق رسپبری پی (Raspberry Pi) نیز برای اندروید عرضه شده است. باعث خوشحالی است که بازی های محبوب قدیمی نظیر کانتر در چنین حجم گسترده ای هنوز هم برای سخت افزار و نرم افزارهای مختلف ساخته می شوند.

برچسب: ANDROID   اندروید   گیت-هاب   Git-hub  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share