در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

قابلیت فوق العاده گوگل برای شما که به وزن خود اهمیت میدهید!!!!!

شنبه 28 فروردین 95 08:01 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر قابلیت فوق العاده گوگل برای شما که به وزن خود اهمیت میدهید!!!!!

 در این مطلب قصد داریم شما را با امکانی بسیار جالب در گوگل آشنا کنیم که احتمالا از آن بی اطلاع بوده اید: می توانید از این موتور جستجو برای داشتن یک تغذیه سالم کمک بگیرید.

کافیست از آن سوال کنید که در یک غذای خاص چه میزان نمک، چربی یا کالری وجود دارد تا گوگل به صورت خودکار اطلاعات درخواستی را برای شما محاسبه نماید.

درخواست ها باید به زبان انگلیسی باشند و می توانید تقریبا در مورد هر ماده غذایی از آن سوال نمایید و مثلا بپرسید که چه میزان پروتئین در 89 گرم مرغ وجود دارد و گوگل نیز بی معطلی جواب می دهد 24 گرم. حتی می توانید برایش مشخص نمایید که گوشت سینه مرغ مدنظرتان است یا دیگر قسمت های پرچرب آن را پرسیده اید. حتی می توانید نام غذای یک رستوران شناخته شده را به موتور جستجو بدهید تا کالری و دیگر جزئیاتش را برای شما نمایش دهد.

این امکان به خصوص برای افرادی سودمند واقع می شود که وزن خود را دائما زیر نظر دارند و تلاش می کنند حتی در حین حرکت نیز اطلاعات لازم را درمورد وعده غذایی شان داشته باشند.

 در هر حال، امکان تعیین خصوصیات غذاها برای بسیاری سودمند واقع می شود اما لازم است بدانید که گوگل احتمالا اهداف بلندپروازانه ای فراتر از این را در سر دارد. در سال 2015 میلادی این شرکت نوعی اپلیکیشن بهره مند از هوش مصنوعی را معرفی کرد که lm2Calories نام داشت.

این اپ در واقع به شما می گوید که هر وعده غذایی تان چه میزان کالری دارد و برای این منظور صرفا کافیست که عکس غذا را به آن بدهید.

منتشر شده در ديجياتو

 

 

 

برچسب: google   گوگل   calorie   tool   قابلیت   diet  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share