در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

آنچه درباره استفاده از ویندوز باید بدانیم!

چهارشنبه 18 فروردین 95 03:01 |   |

دسته بندی:فلفلی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر آنچه درباره استفاده از ویندوز باید بدانیم!

ممکن است تا به حال اتفاق افتاده باشد که کاربران ویندوز در زمان روشن نمودن ویندوز با صفحه سیاه یا آبی روبرو شوند که در این حالت ویندوز بوت نمی شود یا به اصطلاح ویندوز بالا نمی آید. عوامل زیادی در هنگام استفاده از ویندوز سبب این اتفاق می شوند. از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

نصب نادرست برنامه

گاهی در هنگام نصب برنامه به دلیل عدم آگاهی کاربر جهت نصب یا به دلیل استفاده از منابع غیر معتبر جهت دریافت برنامه مورد نظر برای نصب، به دلیل منبع آلوده به ویروس یا کرک های نا مناسب، باعث خرابی ویندوز می شود.

حذف فایل های اساسی ویندوز

در برخی موارد به دلیل نبود اطلاعات کافی از فایل های اساسی (نصبی) ویندوز، کاربران به اشتباه وارد محل نصب ویندوز می شوند و فایل هایی را به صورت ناخواسته حذف می نمایند.

بروزرسانی ویندوز

اگر ویندوز اصل یا به اصطلاح اورجینال نباشد، در هنگام به روزرسانی دچار مشکل شده و بعد از به روز رسانی حالت geniue می شود و نیاز به کرک دارد.

ویروس

یکی از موارد مهمی که باعث خرابی ویندوز می شود، آلوده شدن سیستم به ویروس می باشد. برای جلوگیری از این اتفاق می توان موارد از جمله نصب آنتی ویروس، دانلود از منابع معتبر و یا اتصال ننمودن USB های مختلف به سیستم انجام داد.


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share