در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

بروزرسان بعدی ویندوز 10 به کورتانا مربوط است

یکشنبه 16 اسفند 94 07:12 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر بروزرسان بعدی ویندوز 10 به کورتانا مربوط است

 

شرکت مایکروسافت بروزرسان جدید را برای اعضای Insider خود منتشر کرد و گفته می شود کورتانا در بروزرسان جدید به سه زبان مسلط است. گزارش می گوید کورتانا در بروزرسان جدید به زبان های برزیلی ، کانادایی و مکزیکی کاملا مسلط می باشد.

در پست بلاگ مایکروسافت نوشته شده:
"کورتانا به pasteis یکی از غذاهای رایج برزیلی علاقه دارد. ما در مکزیک کورتانا را با لهجه کاملا دقیق مکزیکی همراه ساختیم."

همچنین در بروزرسان جدید کورتانا یادآوری ساده ای نیز خواهد داشت. این احتمال وجود دارد که در أینده شاهد قابلیت یادآوری با پارامترهای خاص باشیم. به گفته تیم ویندوز " کورتانا در آینده با افزوده شدن بروزرسان هایی بسیار هوشمند شده و بسیار به یک دستیار واقعی تبدیل می شود."

مایکروسافت همچنین قابلیت قفل و لاگین صفحه نمایش نیز به بروزرسانی جدیدش افزود. این قابلیت به افراد اجازه داده تا بین قفل و لاگین صفحه نمایش انتقال ساده ای داشته باشند. بروزرسان اخیر شامل چند باگ بود که می توان به عدم تکمیل یادآوری رویداد کورتانا اشاره داشت. برخی از رایانه های شخصی پس از دانلود با درایور خاصی همراه صفحه آبی رو به رو می شوند. گفتنیست تمامی اعضای Insider مایکروسافت بروزرسانی جدید را دریافت نمودند.

منتشر شده در engadget
    


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share