در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

اپل آیفون 7 بالاترین سرعت اینترنت را به کاربران می دهد !

یکشنبه 16 اسفند 94 06:12 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر اپل آیفون 7 بالاترین سرعت اینترنت را به کاربران می دهد !

گزارش های بدست آمده از این امر حکایت می کنند که اینتل در نظر دارد 30 تا 40 درصد مودم های LTE اپل آیفون 7 و اپل آیفون 7 پلاس را تولید کند . این گزارش را سیرینی پاجوری ، تحلیل گر CLSA ، منتشر کرده است . وی اعلام کرده که اپل در نظر دارد از مودم های XMM 7360 LTE اینتل در نسل جدید گوشی های خود استفاده کند . '

این تراشه می تواند اینترنت را با سرعت Cat 10 در اختیار کاربر بگذارد . این امر یعنی گوشی آیفون 7 می تواند سرعت های 450Mbps downlink و 100Mbps uplink را پشتیبانی کند .

اپل در آیفون 6s و آیفون 6s پلاس خود از مودم های MDM9635 LTE کوالکوم استفاده کرده است . این تراشه می تواند 350Mbps downlink و 50Mbps uplink را در اختیار کاربر قرار دهد . مسلما رویکرد جدید اپل بر روی میزان درآمد کواکوم تاثیر منفی می گذارد و ثروت اینتل را بیشتر می کند . اپل همچنین در نظر دارد که مسئولیت ساخت تراشه های Ax خود را از سامسونگ و TSMC به اینتل واگذار کند . آمار منتشر شده نشان می دهندکه همه تراشه های A10 توسط TSMC ساخته شده است .

تحلیل گر ارائه کننده این خبر می گوید که اطلاعات خود را از یک زنجیره تامین آسیایی به دست آورده است . وی علاوه بر این گفته است که اپل در سال 2017 دوباره به سوی کوالکوم باز می گردد تا تراشه های آیفون 7s و آیفون 7s پلاس را تامین کند . در سال گذشته نیز شایعاتی مبنی بر این امر منتشر شد که اینتل در نظر دارد نصف مودم های LTE آیفون 6s را تولید کند همچنین شایعاتی به گوش رسید که اپل از مودم های XMM 7360 اینتل در ساخت آیفون 7 استفاده می کند . اگر که به این تئوری باور داشته باشیم که هر جا که دود هست آتش هم وجود دارد می توانیم احتمال دهیم که تراشه های اینتل را در آیفون 7 ببینیم .

منتشرشده در فیسیت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • نظرات دیگران

  1
  شهرزاد روحاني
  یکشنبه 16 اسفند 94 17:04

  به نظر من اول اپل بره مشکل راحتی کاربراشو حل کنه بعد بره سراغ اینترنت


  کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share