در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

سامسونگ: گلکسی اس ۷ را در هنگام خیس بودن به شارژ نزنید

شنبه 29 بهمن 11:11 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر سامسونگ: گلکسی اس ۷ را در هنگام خیس بودن به شارژ نزنید

دو تلفن هوشمند جدید سامسونگ، همانند گلکسی اس ۶ از تکنولوژی ضدآب و ضد گرد و غبار بهره می‌برند. این تکنولوژی که دارای استاندارد IP68 نیز می‌باشد کاربران را قادر خواهد ساخت تا تلفن هوشمندشان را به زیر آب برده و در عمق سه متری به راحتی از آن استفاده نمایند. به همین جهت بسیاری از هم پیمانان و شرکای سامسونگ جهت تبلیغات این تلفن هوشمند، سامسونگ گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج را در زیر آب از جعبه خارج کردند.
حال سامسونگ به مصرف کنندگان می‌گوید که هیچگاه در هنگام خیس بودن دستگاهشان آن را به شارژ نزنند. هرچند که این نکته در کتابچه راهنمای محصولات نام برده نیز ذکر شده است ولیکن ممکن است در این بین بسیاری از افراد کتابچه راهنما را مطالعه نکرده و به مشکل بر بخورند.
با توجه به این اخطار سامسونگ “اگر شما در هنگامی که جک مربوط به شارژر دستگاهتان خیس باشد آن را به برق متصل کنید، ممکن است دستگاه شما آسیب ببیند. بنابر این ضروری است که حتماً این جک چند منظوره قبل از اقدام به شارژ، به خوبی خشک شود.” ما فرض را بر آن میگیریم آب که خود به عنوان یک هادی جریان الکتریسینه است از طریق سوراخ‌های جک وارد دستگاه شود، سپس دستگاه به برق زده شود، در این بین ممکن است جریان الکتریسیته توسط آب به همه جا نفوذ کرده و منجر به از بین رفتن برخی از اجزای  داخلی دستگاه شود.
بنابر این چه بهتر که شما نه در استفاده از این دو تلفن ذکر شده، بلکه در تمامی تلفن‌های هوشمند ضدآب این نکته را رعایت کنید که حتماً قبل از اقدام به شارژ دستگاه، بدنه و جک مربوط به شارژر را به خوبی خشک کنید.

منتشر شده در نارنجي


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share