در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

ارائه محافظ صفحه ی نامرئی برای گلکسی های S7 و S7 edge توسط Zagg:

پنجشنبه 6 اسفند 94 10:12 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر ارائه محافظ صفحه ی نامرئی برای گلکسی های S7 و S7 edge توسط Zagg:

اخیرا Zagg از سه محافظ صفحه نمایش جدید رونمایی کرده است که به طور اختصاصی برای گلکسی S7 و گلکسی S7 edge طراحی شده اند؛ که در سه طرح استاندارد، HD و شیشه ای کانتور ارائه می شوند.

گرچه محافظ های استاندارد و HD در حال حاضر در دسترس اند اما مشتریان باید برای محافظ صفحه نمایش شیشه ای کانتور کمی صبر کنند.

در دسترس قرار گرفتن محافظ صفحه نمایش برای گلکسی S7 بار دیگر اخبار را در مورد گلکسی S6 edge تازه می کند، زیرا به دلیل این که در این گوشی از صفحه نمایش در هر دو لبه استفاده شده است هنوز محافظ صفحه ای از سال گذشته برای آن ارائه نشده است. اما این خبری خوشحال کننده است که Zagg برای هر دو مدل دستگاه محافظ صفحه نمایش ارائه کرده است.

گارد نامرئی استاندارد صفحه نمایش Zagg برای گلکسی S7 و گلکسی S7 edge قیمتی معادل 15 دلار خواهد داشت در حالی که هر مدل HD آن 25 دلار است. اگر برای شما مبهم است که محافظ صفحه نمایش HD به چه معناست، باید بدانید که همان محافظ صفحه نمایش معمولی است با این تفاوت که دوام بیشتری دارد و در مقایسه با مدل استاندارد از وضوح بیشتری بر خوردار است. صفحه نمایش شیشه ای کانتور نیز که همراه با لایه ای شیشه ای عرضه خواهد شد، با هزینه ای 40 دلاری در دسترس قرار خواهد گرفت.

منتشر شده در فیسیت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share