در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

مسواک هوشمند اورال بی، همراه با یک اپلیکیشن بر روی گوشی هوشمند

شنبه 29 بهمن 10:11 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر مسواک هوشمند اورال بی، همراه با یک اپلیکیشن بر روی گوشی هوشمند

امروز در کنار جایگاه اورال بی در کنگره بزرگ موبایل در بارسلونا غوغایی برپا بود، زیرا که اورال بی از آخرین مسواک هوشمند خود با نام اورال بی جینیوس (Oral-B Genius) رونمایی کرد. اورال بی سالهاست که در بازار مسواک های هوشمند کار می کند ولی دستگاه جدید دارای تکنولوژی آشکارسازی موقعیت همراه با ویژگی های جالب توجه دیگر بود.

کاربر گوشی هوشمند خود را در موقعیت مطمئنی بر روی آینه در برابر خود قرار می دهد. سپس باید اپلیکیشن اورال بی را اجرا کند، دهان خود را در برابر دوبین جلوی گوشی گرفته و شروع به مسواک زدن کند. سنسورهای حرکتی داخل مسواک مناطقی که مسواک می شوند، تشخیص می دهند.
در همان حال که کاربر مشغول مسواک زدن است می تواند صفحه مقابل خود را نیز مشاهده کند و در یک مسابقه مسواک زنی شرکت نماید! دایره ای با بخش های مختلف دور دهان مشاهده می شود به کاربر میزان زمانی که باید هر نقطه از دهان را مسواک بزند، نمایش می دهد. اورال بی گفته به دلیل اینکه بیش از هشتاد درصد مردم زمان ناکافی برای مسواک کردن مناطق مختلف دندان های خود صرف می کنند، این روش را پیاده سازی کرده است.

کاربران باید گوشی های خود را هر دو هفته یک بار با این اپلیکیشن و مسواک هوشمند سینک کنند تا داده ها و میزان پیشرفت در این برنامه ذخیره شود که می تواند با یک دندانپزشک نیز به اشتراک گذاشته شود. اورال بی در دو سال گذشته حدود 6.4 میلیون ناحیه مسواک زده شده را از طریق برنامه خود دریافت کرده است.
اورال بی گفته است از زمان عرضه این نرم افزار در سال گذشته، بسیاری از شرکت های دیگر نیز خواستار همکاری با این شرکت برای ارائه محصولات و سرویس های دیگری بر روی این اپلیکیشن شده اند. به طور مثال افرادی که از برنامه اورال بی برای مسواک زدن استفاده می کنند می توانند همزمان به اسپاتیفای نیز گوش دهند و یا سرفصل های خبری را مطالعه کنند.

منتشرشده در فیسیت

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share