در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

پیام رسان اندرویدی فیسبوک، از چندین حساب به صورت همزمان پشتیبانی می کند

یکشنبه 2 اسفند 94 10:12 |   |

دسته بندی:نرم افزار

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر پیام رسان اندرویدی فیسبوک، از چندین حساب به صورت همزمان پشتیبانی می کند

فیسبوک به صورت رسمی پشتیبانی خود از چندین اکانت را بر روی برنامه مسنجر اندرویدی اعلام کرد. این ویژگی که پیش از این به صورت نسخه بتا توسط برخی از کاربران تست شده بود به افراد اجازه می دهد تا با استفاده از یک دستگاه با چند اکانت وارد شوند و از مسنجر استفاده کنند.

در مسنجر بروزرسانی شده اندروید، پیام ها در اکانت های مختلف، مستقل از یکدیگر هستند. بنابر نوشته یک پست فیسبوکی، هرکسی که از دستگاه شما استفاده می کند می تواند تعداد پیام های شما را ببیند ولی هرگز نخواهد توانست به محتوای آنها دسترسی پیدا کند.
برای دسترسی به ویژگی جدید در اپلیکیشن مسنجر اندروید، به settings رفته و صفحه Accounts را باز کنید که در آنجا کاربران مشاهده می شوند. اولین بار که یک کاربر وارد گوشی می شود، یک رمز عبور مورد نیاز است. اگر کاربر بخواهد به اکانت دیگر سوئیچ کند، باید پسورد مربوط به آن حساب کاربری را وارد کند.
این ویژگی می تواند بیشتر برای خانواده ها کارآیی داشته باشد تا بتوانند همگی از یک تبلت استفاده کنند. کاربران می توانند تعداد پیام های رسیده به حساب دیگری را مشاهده کنند ولی تا زمانی که پسورد وارد نکرده باشند، محتوای آن پیام ها را مشاهده نخواهند کرد.

منتشر شده درفيسيت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share