در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

سنسور جدید اثر انگشت در زیر دکمه ی تنظیم صدا

شنبه 1 اسفند 94 10:12 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر سنسور جدید اثر انگشت در زیر دکمه ی تنظیم صدا

Synaptics جدیدترین اسکنر اثر انگشت را معرفی کرد که آن قدر کوچک است که می تواند در دکمه ی تنظیم صدا نیز قرار بگیرد.


اگر دقیق شویم متوجه می شویم که پهنای سنسور تنها 3.5 میلیمتر است که راه را برای استفاده ی بالقوه از اسکنر هموار می کند. در حالی که استفاده از این اسکنر اثر انگشت را در قسمت کنترل صدای دستگاه های آینده را تضمین نمی کند، ولی می دانیم که این ایده ی پسندیده و جالبی است.
برای هیجان هواداران سامسونگ همین دلیل کافی است که اخیرا Synaptics تامین کننده ی سنسور اثر انگشت برای گوشی های گلکسی شده است. در واقع از روز های گلکسی S5 تامین کننده بوده است پس نمی تواند دور از ذهن باشد که سنسور اثر انگشت گلکسی بعدی (یا سنسور اثر انگشت نوت جدید امسال) از ویژگی های این فناوری جدید بهره مند باشد.
در راستای معرفی این سنسور جدید، Synaptics با ویژگی های ضد حقه بازی SentryPoint Security Suite را به روز رسانی کرده است. همان گونه که ممکن است به یاد بیاورید که اسکنر اثر انگشت گلکسی S5 به اثر انگشت های جعلی حساس بود. به روز رسانی اخیر SentryPoint اساسا این نکته را با تاکید به زنده بودن لمس انسان رفع کرده است. این موردی حیاتی در کارنامه ی Syntapics است علاوه بر این می تواند باعث ایجاد راهی طولانی در تکنولوژی ساخت اسکنر های اثر انگشت شود.

منتشر شده در فيسيت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share