در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

سرویس پک 4 غیر رسمی ویندوز XP بروزرسانی شد !

چهارشنبه 21 بهمن 94 12:11 |   |

دسته بندی:نرم افزار

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر سرویس پک 4 غیر رسمی ویندوز XP بروزرسانی شد !

بیلد جدیدی عرضه شده است !

خبرگزاری سافت پدیا (softpedia) می گوید : ویندوز XP از ماه آوریل ( 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) سال 2014 دیگر از طرف مایکروسافت بروزرسانی نشد با وجود این کاربرانی که هنوز هم از این سیستم عامل استفاده می کنند ، توانسته اند راهی برای بروزرسانی این پلت فرم پیدا کنند . بیلد عرضه شده Windows XP Unofficial Service Pack 4 نام دارد که اخیرا بروزرسانی شده است و می تواند قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربر بگذارد .

دو نکته را باید در مورد ویندوز XP جدید مطرح کرد ، اول این که مایکروسافت هیچ نقشی در بروزرسانی و طراحی آن نداشته است و دوم این که به همه کاربرانی که هنوز از ویندوز XP استفاده می کنند توصیه می شود که Windows XP Unofficial Service Pack 4 را دانلود نمایند .

ویژگی های بیلد جدید چیست ؟

ویندوز XP SP4 که نسخه های 3.0 و 3.1a آن چند روز پیش در بازار عرضه شده است ، همه بروزرسانی های POSReady را که مایکروسافت تا ماه ژانویه (11 دی تا 11 بهمن) سال 2016 عرضه کرده است ، در خود دارد . از آنجایی که ویندوز XP دیگر توسط مایکروسافت پشتیبانی نمی شود ، کاربران می توانند بروزرسانی های ورژن POSReady را بر روی بیلد جدید نصب کنند . این بروزرسانی ها می توانند تعدادی از مشکلات امنیتی این سیستم عامل را بر طرف کنند . در بیلد جدید برخی از مشکلات نسخه های پیشین این سیستم عامل برطرف شده است . این نسخه علاوه بر این به پچ هایی مجهز می باشد که از اعلان اخطارهای اشتباه مرتبط با بدافزارها جلوگیری می کند . سرویس پک جدید مشکلات ریجستری DxDiag را نیز ندارد و جدیدترین بروزرسانی های ساعت های جهانی را در اختیار کاربر می گذارد .

کاربران باید در نظر داشته باشند که نصب سرویس پک جدید لزوما رایانه آن ها را در مقابل همه مشکلات ایمن نمی کند زیرا برخی از عیوب ویندوز XP غیرقابل اصلاح و پچ شدن هستند .

منتشر شده در فيسيت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share