در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

بزرگ ترین مشکل سیستم عامل ویندوز 10 موبایل چیست ؟

شنبه 29 بهمن 11:11 |   |

دسته بندی:موبایل

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر بزرگ ترین مشکل سیستم عامل ویندوز 10 موبایل چیست ؟

خبرگزاری فون آرنا (phonearena) می گوید : سیستم عامل ویندوز 10 گوشی های هوشمند در سه ماه گذشته روزهای بسیار بدی را پشت سر گذاشته زیر تنها تعداد 4.5 میلیون نسخه از این سیستم عامل به فروش رسیده است . این سیستم عامل ها تنها توسط کاربران گوشی های هوشمند لومیا خریداری شده اند . آمار و ارقام موجود نشان می دهند که میزان فروش این سیستم عامل و همچنین میزان درآمد شرکت مایکروسافت از این محصول در مقایسه با سال 2014 به ترتیب در حدود 57 درصد و 49 درصد کاهش یافته است .

مشکل اصلی این پلت فرم میزان فروش آن نیست بلکه نرم افزارهای تقلبی موجود در اپ استور آن می باشد . تحقیقاتی که در زمینه بازی محبوب ترافیک رایدر (Traffic Rider) انجام شده است نشان داده اند که در اپ استور ویندوز 10 ده ها نرم افزار جعلی از این بازی وجود دارند که تنها به منظور گیج کردن کاربر ، با نام هایی که در آن ها غلط املایی وجود دارد ، در اپ استور قرار گرفته اند . یکی از دلایل وجود چنین نرم افزارهایی این است که مایکروسافت هیچ کنترلی را بر روی قراردهی نرم افزارها در اپ استور پلت فرم خود اعمال نمی کند .

البته در اپ استور یک منو وجود دارد که کاربر را قادر می سازد تا راحت تر به نرم افزار مورد نظر خود دست یابد اما در صورتی که کاربر با این منو و نحوه استفاده از آن آشنا نباشد نتیجه یافته شده برای جست و جوی وی چیزی جز نرم افزارهای جعلی نخواهد بود .

ظاهر سازی

هیچ کاربری دوست ندارد که یک نرم افزار جعلی را دانلود نماید اما وجود چنین نرم افزارهایی باعث می شود که اپ استور ویندوز 10 یک اعتبار کاذب ، از نظر تعداد نرم افزارها ، برای خود کسب کند . ظاهرا مایکروسافت نمی خواهد خود را چندان درگیر مسائل مرتبط با سیستم عامل ویندوز 10 گوشی هوشمند کند اما حقیقت امر این است که به منظور اصلاح این نرم افزار و بالا بردن میزان فروش آن ، این شرکت باید هرچه سریع تر راه حلی برای رفع مشکلات این پلت فرم مطرح سازد .

منتشر شده درفيسيت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share