در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

نرم افزار جدید گوگل ، بی حوصلگی را تشخیص می دهد !

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر نرم افزار جدید گوگل ، بی حوصلگی را تشخیص می دهد !

نرم افزار های بیشتری از طرف Mountain view

با وجود ابزار هایی مانند ایمیل ، مجموعه آفیس ، نقشه های مختلف ، دستیار هوشمند ، عکس ها ، نوت ها ، تقویم ها ، پیام رسان ها ، شبکه های اجتماعی و ... ایده ساخت یک برنامه های جدید به سختی بروز می کند . با این وجود گوگل نرم افزار جدیدی را عرضه کرده است که Who's Down نام دارد و درحال حاضر در اپ استور و گوگل پلی موجود می باشد . این برنامه به کاربر می گوید کدامیک از مخاطبانش بی حوصله می باشند .

 

با استفاده از این برنامه کاربر می تواند یکی از مخاطبان خود را انتخاب کند ، با او مکالمه کند و برای یک تفریح برنامه ریزی کند . کاربر در واقع تنها 3 ساعت زمان دارد تا از برنامه استفاده کند .

گوگل تصمیم ندارد فعلا این برنامه را در اختیار همه کاربران بگذراد . این برنامه در این مرحله تنها به تعداد محدودی از دانشجویان مستقر در ایالات متحده ارائه می شود، Mountain view نیز اطلاعات بیشتری را در زمینه این برنامه منتشر نکرده است . گوگل در نظر دارد این برنامه را در آینده در مقیاس های بزرگ تری عرضه کند . اگر چه محدودیت های موجود که به دلیل تحصیل دانشجویان اعمال شده تا به حال آسیبی به فیسبوک نزده ، سازنده این برنامه را قادر ساخته است تا قبل از انتشار نرم افزار در مقیاس گسترده این شبکه اجتماعی نو پا را مشهور سازد .

 • منتشرشده در فيسيت
برچسب: google   گوگل   impatience   Mountain-view  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share