در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

دومین مسیریاب OnHub گوگل، ساخته شده توسط ایسوس

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر دومین مسیریاب OnHub گوگل، ساخته شده توسط ایسوس

گوگل مسیریاب Onhub خود را در تابستان امسال معرفی کرد و قول داد که این مسیریاب، اولین مسیریاب از این سری باشد که برای سادگی در تنظیمات و استفاده طراحی شده است. حال این شرکت از جدیدترین OnHub، یعنی ایسوس OnHub با قیمت 219.99 دلار رونمایی کرد.


این مسیریاب با شباهت بسیار به مسیریاب اصلی، یک دستگاه استوانه ای بلند است که نسبت به قبلی کمی عریض تر است، دارای LED در پایین مسیریاب است. مکان LEDها در مسیریاب قبلی، بالای مسیریاب بود.
ویژگی مهم این مسیریاب چیزی به نام کنترل موج یا Wave Control است. یعنی شما می توانید دست خود را بالای مسیریاب تکان دهید تا سرعت یک دستگاه خاص که به شبکه وصل است، افزایش دهد. شاید این سوال پیش آید که مسیریاب چگونه تشخیص می دهد که سرعت کدام دستگاه را زیاد کند یا در واقع کدام یک در اولویت است.
برنامه کنترل OnHub گوگل در حال حاضر به شما اجازه می دهد تا یک دستگاه مشخص متصل به شبکه را انتخاب کنید و به آن برای یک زمان مشخص اولویت بدهید و یا می توان مجموعه ای از دستگاه ها را انتخاب کرد تا از ویژگی کنترل موج استفاده کنند ولی باز هم باید منتظر بود و دید.
گوگل نیز نرم افزار جدیدی را برای اولین مسیریاب OnHub معرفی کرد. این نرم افزار در واقع یک الگوریتم هوشمند آنتن است که به صورت اتوماتیک بهترین ترکیب از آنتن های 360 درجه را انتخاب می کند تا به شما سیگنال قوی تری بدهد. بنابراین اگر گوشی شما یک سمت خانه و لپتاپ در سمت دیگر باشد، هر دو سیگنالی را دریافت خواهند کرد که در واقع بهترین سیگنال ممکن به شمار می آید. بروزرسانی این نرم افزار به صورت خودکار، انجام و نصب می شود.
مسیریاب OnHub ایسوس، در اواخر این هفته پیش فروش می شود. این دستگاه 219.99 دلار قیمت دارد.

 • منتشرشده در فيسيت
برچسب: asus   google   گوگل   onhub   ایسوس   router   مسیریاب  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share