در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

نسخه‌ی 9926 ویندوز10، Lock Screen جدیدی دارد که از این طریق می‌توان فعال کرد

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر نسخه‌ی 9926 ویندوز10، Lock Screen جدیدی دارد که از این طریق می‌توان فعال کرد

مایکروسافت چهارشنبه‌ی هفته‌ی گذشته آنچنان غوغا کرد و خوش درخشید که تا امروز که 5 روز از زمان کنفرانس می‌گذرد، حرف حرف مایکی و آخرین سوگلی‌های آن است. ویندوز10 در نسخه‌ی جدید خود انبوهی از قابلیت‌های جذاب و جدیدی ارائه داده است که تحسین حتی مخالفان مایکروسافت را نیز برانگیخت و تقریبا در تمامی نظرسنجی‌های سایت‌های مختلف که در رابطه با کنفرانس جدید مایکروسافت برگزار می‌شد، نظرسنجی را نیافتیم که تعداد مخالفان ویندوز جدید حتی از یک سوم موافقانش تجاوز کند و این خود گواه بر کار ارزشمند مایکروسافت در آخرین ویندوز خود است. در ادامه با ما باشید تا از یک قابلیت پنهان در ویندوز10 ویرایش 9926 رونمایی کنیم.

ویندوز جدید، صفحه‌ی ورود جدید و مدرنی دارد و باید کم‌کم خود را برای وداعی باشکوه با صفحه‌ی ورود سابق ویندوز که در زمان ویندوز8 معرفی شد، آماده کنیم. مایکروسافت این صفحه را پنهان کرده و برای دسترسی به آن مستلزم انجام تغییری کوچک در ویندوزتان هستید. مسلما در نسخه‌ی نهایی به طور کامل صفحه‌ی ورود جدید جایگزین صفحه‌ی کنونی ویندوز خواهد شد.
اما درصورتیکه ویرایش 9926 ویندوز10 را که 2 روز قبل بر روی سایت ردموندی‌ها قرار گرفت را نصب کرده باشید، می‌توانید با انجام دادن این کار به صورت بسیار ساده، به صفحه‌ی ورود کاربر با شکل و شمایلی مدرن دسترسی پیدا کنید و از آن لذت ببرید، فقط تاکید می‌کنیم که این کار را با احتیاط انجام دهید، زیرا صدمه زدن به بخش Registry ویندوز می‌تواند صدمات سنگینی را به آن وارد سازد و حتی کار به جایی برسد که دیگر روزهای خوش ویندوزتان را نبینید!

تصویر صفحه‌ی جدید را می‌توانید ملاحظه کنید.

-12-55

پس کمربندهای ایمنی را محکم ببنید می‌خواهیم بر باند زیبایی که مایکروسافت برایمان مهیا کرده فرود بیاییم!

1- Regedit.exe را اجرا کنید(برای اجرای آن کافیست این عبارت را در صفحه‌ی استارت وارد کنید)
2- به این قسمت در منوی درختی سمت چپ مراجعه کنید(به ترتیب از چپ) :
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Authentication\LogonUI\TestHooks
3- بر روی ‘Threshold’ دابل کلیک کنید و مقدار را به 1 تقییر دهید.
4- صفحه را ببنید!

پس از اتمام عملیات از نام کاربری خود خارج شوید و اکنون همان لحظه‌ی موعودمان با شماست. مشاهده خواهید کرد که با صفحه‌ی قفلی بسیار مدرن و زیبا مواجه هستید که با وجود سادگی بیش از حد آن، طرز چیدمان المان‌ها بسیار مرتب و تمیز بوده و به نوعی احساس مدرن بودن به شما دست می‌دهد.

منبع:ترنجی


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share