در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

Apple Music برای اندروید

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر Apple Music برای اندروید

در ماه ژوئن (11 خرداد تا 8 تیر ) بعد از ارائهApple Music برای سیستم عامل های iOS ، OSX و PC ، اپل اعلام که در نظر دارد تا پاییز سال 2015 این برنامه را برای سیستم عامل اندروید نیز عرضه کند اما از آن زمان تا به امروز خبر های زیادی در مورد بیلد اندروید این برنامه شنیده نشد . هم اکنون به نظر می رسد یکی از خبرگذاری ها که MobileGeeks نام دارد توانسته است به اطلاعات جدیدی در مورد این نرم افزار دست یابد .

ظاهر این بیلد بتا شباهت زیادی به ظاهر بیلد iOS Apple Music دارد . در این بیلد ، منو ساندویچی اندروید در سمت چپ برنامه گذاشته شده است . این برنامه قرار است رقیبی برای برنامه های قدرتمندی مانند گوگل پلی میوزیک (Google Play Music) و اسپاتیفای (Spotify) باشد . حال سوال این است که آیا اپل می تواند توجه کاربران این برنامه ها را به طرفApple Music جلب کند ؟ اپل در نظر دارد این برنامه را در دو نسخه با قیمت های $9.99 و $14.99 عرضه کند . تفاوت این دو نسخه در تعداد کاربرانی است که می توانند از برنامه استفاده کنند . انتظار می رود این برنامه در ماه نوامر (10 آبان تا 9 آذر ) در لیست محصولات گوگل پلی استور (Google Play Store) قرار گیرد .

ارائه Apple Music اقدام جالبی از طرف شرکت اپل به شمار می آید زیرا این سازنده به ندرت یک برنامه و یا سخت افزار جدید می سازد . پذیرفته شدن سیستم عامل اندروید برای محصولات شرکت بلک بری و رشد تعداد برنامه هایی مانندApple Music بیانگر این است که نرم افزارها در مقایسه با سخت افزارها متقاضیان بیشتری دارند به این نحو که کاربران بیشتر ترجیح می دهند دستگاه خود را نگه دارند و برنامه های جدید را با برنامه های دستگاه جایگزین کنند . البته هنوز معلوم نیست که آیا Apple Music در گوگل پلی استور با استقبال گرمی روبرو می شود و یا این که آیا کاربران این برنامه را به Google Play Music All Access ترجیح می دهند یا خیر !

 •  منتشر شده در فیسیت
برچسب: ANDROID   APPLE   اندروید   Apple-Music  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share