در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

عرضه لنزهای کوچک 35 میلی متری با اثرات بزرگ توسط فوجی فیلم

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر عرضه لنزهای کوچک 35 میلی متری با اثرات بزرگ توسط فوجی فیلم

فوجی فیلم یک لنز 35 میلی متری جدید به خط تولید لنزهای X-mount خود برای دوربین های بدون آینه سری X اضافه کرد. این لنز همراه با یک مبدل تله (Teleconvertor) در نمایشگاه فوتوپلاس 2015، معرفی شد.


XF35mmF2 R WR، یک لنز درجه یک با روزنه حداکثر f/2 است. شرکت گفته است که این لنز فاصله کانونی و زاویه دیدی دارد که شبیه به چشم انسان عمل می کند. بدنه این لنز در برابر تغییرات آب و هوایی مانند باران و گرد و خاک مقاوم است. این لنز بسیار فشرده است ولی در داخل آن نه المان شیشه ای در شش گروه (دو عنصر غیرکروی برای کاهش انحراف کروی)، سه موتور پله ای برای کامل کردن عملکرد قرار دارد و نیز دارای ویژگی فوکوس خودکار سریع در 0.08 ثانیه می باشد. این شیشه برای جلوگیری از سایه انداختن و نور زیاد پوشانده شده است. این لنز در نیمه های آذرماه با قیمت 400 دلار به بازار خواهد آمد.

nikkhah206
برای دارندگان لنزهای فوجی نان (Fujinon) XF50-140mmF2.8 R LM OIS WR، نیز یک مبدل تله (TeleConvertor) به منظور افزایش فاصله کانونی ارائه شده است. آداپتور فوجی نان XF1.4X TC WR یک آداپتور مقاوم در برابر تغییرات آب و هواست که فاصله را تا 1.4x بسط می دهد، در واقع به شما اجازه می دهد تا به شی مورد نظر، بدون اینکه مکان خود را تغییر دهید، نزدیکتر یا دورتر شوید. با ساخت هفت المان در سه گروه، این آداپتور ضریب f بالاتری را اضافه می کند ولی فوجی فیلم می گوید که این کار در واقع کارآیی لنز را افزایش می دهد. مبدل تله در آبان با قیمت 450 دلار عرضه می شود. فوجی فیلم گفته است این مبدل تله با لنزهای جدید XF100-400mm که هم اکنون در حال توسعه است، کار می کند.

    منتشرشده در فیسیت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share