در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

Voyo، دستگاهی که ماشین شما را به یک ماشین هوشمند تبدیل می کند

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر Voyo، دستگاهی که ماشین شما را به یک ماشین هوشمند تبدیل می کند

اکنون استارتاپ های ماشین های متصل به اینترنت بسیار زیاده شده و انرژی زیادی می برد تا باقی بمانند. Voyo دستگاه کوچکی است که می تواند روش رانندگی ما را تغییر دهد، این دستگاه گوشی شما را به ماشینان متصل می کند تا از طریق گوشی بتوانید ماشین خود را کنترل کنید.


این دانگل کوچک دقیقا چه کاری انجام می دهد؟ این دستگاه از طریق OBD-II به سیستم کامپیوتری شما متصل می شود و با اتصال این دو درگاه به هم، شما می توانید ماشین خود را هر زمان که اراده کنید، روشن و خاموش کنید، مصرف سوخت را مدیریت کنید و حتی با خاموش کردن موتور، مثلا زمانی که پشت چراغ قرمز هستید، سوخت را ذخیره کنید.
پیتر یورک، مدیرعامل این استارتاپ، نشان داده است که با وصل کردن این سیستم به ماشین، می توانید یک ماشین عادی را به یک ماشین هوشمند تبدیل کند. زیرا این کنترل کننده موتور ماشین را مدیریت می کند و از دستگاه های مشابه، انعطاف پذیری بیشتری دارد. یورک گفته است: "خدمات پس از فروش دستگاه های ماشین های متصل به اینترنت باید از پتانسیل بالقوه اینترنت اشیا اتوموبیل ها آگاه شوند. محصولات کنونی در بازار تنها تعداد کمی از پارامترهای وسایل نقلیه موجود را پیگیری می کنند و سرعت رشد پایینی دارند که استفاده از آنها را محدود می کند. Voyo می تواند میزان بالایی از اطلاعات و داده های وسایل نقلیه را جمع کند و آنها را با سرعت بالایی پردازش کرده و برای برنامه های مختلف آماده کند."
این تیم ماشین های مختلف را کرایه می کند و کدهای کنترلی را مهندسی معکوس می کند تا از کارکرد سیستم خود بر روی آنها اطمینان یابد. مثلا هنگامی که ماشین شما دزدیده می شود، می توانید با استفاده از این دستگاه آن را پیگیری کنید و هر زمان که خواستید، ماشین را از کار بیندازید.

 • منتشرشده در فیسیت
برچسب: smart-car   Voyo   ماشین-هوشمند  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share