در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

مایکروسافت برای ویندوز10 آپدیت متشر کرد

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر مایکروسافت برای ویندوز10 آپدیت متشر کرد

به نظر می رسد ساعاتی پیش مایکروسافت برای ویندز 10 آپدیت کلی دیگری منتشر کرده است.آن چه تا به این لحظه مشخص است این آپدیت برای دستگاه های مختلف قابل دسترسی است.

 

آپدیتی که مایکروسافت برای ویندوز 10 ارائه کرده است،KB3093266 نام دارد و باعث تغییرات ساده ای شده است.بر اساس آن چه که مایکروسافت اعلام کرده است،این آپدیت شامل بهبود عملکرد کلی ویندوز 10 می شود و قابلیت های آن را ارتقا می دهد.

چندی پیش یکی از سخنگوهای مایکروسافت اعلام کرد: آپدیت هایی که عرضه خواهند شد به طور کلی باگ های ویندوز را رفع خواهند کرد و باعث بهبود کلی سیستم خواهند شد.همچنین مایکروسافت بعد از انتشار ویندوز 10 چندین بار اعلام کرده است که لزومی برای انتشار دقیق اطلاعات هر آپدیت نمی بیند مگر این که آن آپدیت حاوی ویژگی تازه و یا خاصی باشد و تغییرات بنیادی در ویندوز را به وجود آورده باشد.

به هر حال بر اساس ویدیویی که یکی از کاربران ویندوز 10 در یوتیوب منتشر کرده است ظاهرا این آپدیت مربوط به پروتکل امنیتی ESET است.افراد کمی این اپدیت را دریافت کرده اند و هنوز به خوبی مشخص نشده است تمام کاربران یعنی چه اینسایدری ها و چه غیر اینسایدری ها این آپدیت را دریافت خواهند کرد یا خیر؟

 • منتشرشده در فیسیت

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share