در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

حل مشکل قطع شدن صدا، بعد از نصب بروزرسانی های ویندوز 10

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر حل مشکل قطع شدن صدا، بعد از نصب بروزرسانی های ویندوز 10

یکی از مشکلاتی که کاربران در ویندوز 10 تجربه کرده اند، مسائلی مربوط به کارت صدا است به صورتی که وقتی ارتقاهایی در آن داده می شود، کامپیوتر صدایی را بعد از این بروزرسانی ها نخواهد داشت.


بارها دیده شده است که پس از تعدادی از بروزرسانی ها که مایکروسافت عرضه می کند و بر روی کامپیوتر نصب می شود، صدای کامپیوتر هم قطع می شود.
هر بار، این مشکل با برگرداندن درایورها به حالت قبل از خود، حل می شود بطوری که به نظر می رسد که مشکل از نرم افزار صدایی است که توسط مایکروسافت برای کارت شما استفاده می شود. هر زمان که سیستم عامل جدید نصب می شود، درایورها نیز بروز می شوند، بنابراین شما همان نسخه ای را دریافت می کنید که شرکت نیز آن را ارائه داده است.
یکی از مهندسین پشتیبان شرکت، در انجمن مایکروسافت راه حلی را ارائه کرده است. وی گفته است می توان کارت صدا را از روی کامپیوتر شخصی پاک و درایورهای جنریک را حذف کرد. بعد از روشن و خاموش کردن سیستم، ویندوز 10 سعی در نصب دوباره درایورها و جستجو برای نسخه جدید آنلاین دارد.
علاوه بر این، شما می توانید وبسایت تولید کننده کارت را چک کنید و آخرین درایور برای سخت افزار خود را دانلود کنید. سپس باید نرم افزار بروزرسانی شده را بر روی ویندوز 10 نصب کرد و اطمینان حاصل کرد که هیچ درایور جنریکی استفاده نمی شود. در اکثر موارد، با حذف کردن کارت صدا و نصب دوباره آن، مشکل حل خواهد شد.

منبع: فیسیت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share