در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

Edge در چه حال است؟

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر Edge در چه حال است؟

شرکت مایکروسافت تاکتیک هایی را برای محبوب تر کردن Edge پیاده کرده است که باعث نارضایتی دیگر کمپانی ها شده است. گرچه آمار ها نشان می دهد با وجود این تاکتیک ها ، Edge طرفداران زیادی ندارد. مایکروسافت متهم به اسفتاده ناعادلانه و پنهانی از تاکتیک های برای محبوب تر کردن مرورگر Edge شده است، با این حال آمار ها نشان می دهد که تقریبا هیچ کس از Edge استفاده نمی کند.

 


هنگامی که ویندوز 10 منتشر شد، مدیر عامل Mozilla، کریس برد گفت که تغییر مرورگر Edge که مرورگر پیش فرض است بسیار دشوار است. این شرکت برای نصب Firefox 40 Mozilla  به عنوان مرورگر پیش فرض راهی ساده ارائه داده است.  یک ترفند دیگر مایکروسافت برای افزایش این محبوبیت این است که کاربران Edge  که تمایل به تغییر مرورگر خود به مرورگری دیگر را دارند ، هنگامی که یک کاربر chrome و یا Mozilla  را از Bing جست و جو می کند ،با نشان دادن پیام زیر ترغیب می کند که Edge را انتخاب کنند.  این تاکتیک وقتی مورد استفاده قرار گرفت که آمار میزان استفاده یک ماه پس از انتشار ویندوز 10 منتشر شد. این چارت که توسط StatCounter منتشر شده است نشان می دهد که در ابتدا کاربران Edge   14 تا 20 درصد بودند ولی تا پایان ماه بعد تنها 14 درصد از کاربران ویندوز 10 به استفاده از این مرورگر ادامه دادند.
این گراف نشان می دهد که در حالی که Chrome، Firefox و IE به طور موقت کاربران خود را از دست دادند، تا حدی توانستند آن را جبران کنند، اما فقط Chrome تا پایان ماه توانست کاربران خود را حتی افزایش دهد.  بر اساس NetMarketShare، تنها  2.03%  از کاربرانی که از کامپیوتر های رومیزی استفاده می کردند  Edge مرورگرشان است.  به نظر می رسد که کاربرانی که برایشان مهم است از چه مرورگری استفاده می کنند، Chrome را به Edge ترجیح می دهند.

Win10browserusage

منبع:faceit.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share