در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

سامسونگ در سری گلکسی اس 6 از اسنپ دراگون استفاده نخواهد کرد؛ دلیل: گرمای بیش از حد

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر سامسونگ در سری گلکسی اس 6 از اسنپ دراگون استفاده نخواهد کرد؛ دلیل: گرمای بیش از حد

سامسونگ در گلکسی اس بعدی از پردازنده های اسنپ‌دراگون 810 استفاده نخواهد کرد! شایعات گذشته از عدم موفقیت‌آمیز بودن تست‌های اسنپ‌دراگون 810 توسط کمپانی‌های کره ای و گرم شدن آن‌ها در حین کار خبر می‌دادند. به دنبال این اخبار، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر کنار گذاشتن این چیپ ها توسط سامسونگ شنیده شد.

سامسونگ در دستگاه بعدی سری گلکسی S از پردازنده‌های اسنپ‌دراگون استفاده نخواهد کرد.سامسونگ اسنپ‌دراگون 810 را تست کرده و تصمیم به عدم استفاده از آن‌ها گرفته است. جزئیات دیگری از این تصمیم سامسونگ منتشر نشده است اما گرما به عنوان یکی از مهم ترین عوامل به گوش می‌رسد. در عوض سامسونگ از پردازنده‌های ایگزینوس خود در گلکسی S6 استفاده خواهد کرد. این نشان می‌دهد که گویا سامسونگ این بار از شک بیرون آمده است و به نظر می‌رسد به قدرت خود ایمان آورده است.

کوالکام بزرگ‌ترین تولیدکننده چیپست های اسمارت فون دنیا و سامسونگ نیز بزرگ‌ترین فروشنده اسمارت فون دنیاست. سامسونگ در سال گذشته با توجه به افت فروش، باز هم پر فروش ترین شرکت به شما می‌رود. چنین اتفاقی می‌تواند تأثیر چشمگیری در درآمدهای امسال کوالکام داشته باشد. سامسونگ همچنین بخشی از چیپست های کوالکام را به مرحله تولید می‌رساند و ممکن است عدم استفاده از چیپست های اسنپ‌دراگون بر شراکت این دو کمپانی تأثیرگذار باشد. از سوی دیگر سامسونگ قصد دارد با سرمایه‌گذاری‌های بیشتر، استقلال بیشتری در تولید چیپست های مورد نیاز دستگاه‌هایش به دست بیاورد. سامسونگ اخیرا 15 میلیارد دلار در یکی از کارخانه‌های تولیدکننده چیپست خود سرمایه‌گذاری کرده است.

منبع:ترنجی


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share