در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

ios9 25 شهریور در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر ios9 25 شهریور در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت

کنفرانس امروز اپل پر از اخبار مختلف و هیجان انگیز برای اپلی ها بود که دقایقی پیش پایان یافت.اگر امشب از مخاطبان ما بوده اید و اخبار را دنبال کرده باشید از این اخبار کمابیش مطلع هستید.اپل در طول این کنفرانس از آیفون های جدید و آیپد پرو و اپل تی وی خود رونمایی کرد و بعد نوبت به سیستم عامل ارتقا یافته ی اپل یعنی همان ios معروف رسید.

 

به دنبال رونمایی از آیفون جدید،اپل ازسیستم عامل جدید خود نیز رونمایی به عمل آورد.در این کنفرانس اعلام شد ios 9 به صورت رایگان در دسترس اپلی ها قرار خواهد گرفت و تاریخ دقیق عرضه ی آن را 25 شهریور اعلام کرد.با توجه به تاریخ نزدیکی که وعده داده شده است یعنی چیزی حدود یک هفته ی دیگر اپل تصمیم بر منتظر گذاشتن زیاد طرفدارانش را نداشته است.این سیستم عامل ویژگی های جدید برای طرفدارانش خواهد داشت مانند ارتقای دستیار صوتی هوشمند اپل یعنی siri، امنیت بالاتر این سیستم عامل و گزینه های مربوط به آن و تغییر در هوم اسکیرین و ...

به علاوه این سیستم عامل برای آیپدها،آیفون ها و آی پادها قابل دسترسی خواهد بود. اپلیکیشن های همیشگی و یا نیتیو این سیستم عامل یعنی نقشه ها ،یادداشت،اخبار و ... تغییراتی خواهند داشت.تغییراتی درحجم ذخیره سازی آیکلود و هزینه ها ی آن ها نیز اعمال شده است.طراحی این سیستم عامل به گون ای بوده است که سازگاری بسیار خوبی با دستگاه ها ی مختلف اپل دارد و به خوبی با آن ها سینک خواهد شد.

منبع:faceit.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share