در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

Halo 5 از صفحه نمایش دو بخشی پشتیبانی نمی کند

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر Halo 5 از صفحه نمایش دو بخشی پشتیبانی نمی کند

در طول سالیان متمادی بازی Halo به علت امکاناتی که در بازی های چند نفری با استفاده از صفحه نمایش های مجزا به افراد ارائه می نماید ، توانسته است شهرت زیادی را در زمینه بازی های تیر اندازی گروهی کسب بکند . در واقع این مورد یکی از دلایل فروش Master Chief Collection " " Xbox یک در سال گذشته بود .

متاسفانه در خیری که همه کاربران این بازی را هم ناراحت کرد آمده است که در نسخه جدید این بازی یعنی Halo 5 Guardians خبری از صفحه نمایش های جداگانه نخواهد بود .
با این حال شرکت 343 Industries برای این موضوع که صفحه نمایش های جداگانه برای سری جدید بازی در دسترس نخواهند بود ، یک دلیل خوب فنی ذکر کرده است . مطلب این است که در این نسخه امکان وجود این خصوصیت وجود ندارد . در این بین با وجود سوالات مکرر و متعدد کاربران این بازی مبنی بر برگرداندن این ویژگی (صفحهنمایشهایجداگانه ) به بازی ، فرانک او کانر ، صاحب امتیاز و مدیر Halo در پاسخ این افراد یک جمله ساده گفته است و ان هم اینکه امکان برگرداندن این ویژگی وجود ندارد .
فرانکاوکانر همچنین در پاسخ به یکی دیگر از سوالات مشابه گفته است : " اگر ما می توانستیم قطعا این کار را می کردیم اما باید بدانید که این کار نشدنی است . "
دلایل فنی و کارشناسی حذف خصوصیت تصاویر جدا نیز توسط خود شرکت در طی پستی در ماه جولایبه اطلاع عموم رسانیده شد .
" با تنظیماتی که بر روی سیستم صفحه نمایش جداگانه انجام می شد بسیاری از اهداف بزرگ تیم ما در بازی Halo 5 به چالش کشیده می شد و با پرداختن به موضوع صفحه نمایش جداگانه و همچنین بهینه سازی مساله زمان در بازی ، تیم ما از تمرکز و کار کردن بر روی سایر بخش های بازی باز می ماند . توسعه و ارتقاء یک بازی حاصل تعادل بین منابع ، زمان و فن آوری می باشد و این بار تیم ما برای برهم نخوردن این تعادل مجبور شد تا گزینه ای مهم و حیاتی همچون صفحه نمایش های مجزا را کنار بگذارد . این ویژگی آنقدر برای ما عزیز بود که خود اعضای تیم هم اگر مجبور نمی شدند تصمیم به کنار گذاشتن آن نمی گرفتند . "
حتی اگر طرفداران و کاربران این بازی هم همه تلاش خود را در رساندن این پیام به شرکت سازنده بازی به کار بگیرند باز هم برگرداندن این ویژگی (صفحهنمایشهایجداگانه ) به بازی ممکن نیست زیرا این بازی آخرین مراحل آماده سازی را سپری می کند و در چند روز آینده نیز وارد بازار خواهد شد پس دیگر برای اقدام خیلی دیر شده است .

منبع:faceIT.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share