در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

شخصیت های موجود در بازی Left 4 Dead این بار در کامپیوتر های خانگی و در بازی Zombie Army Trilogy هنر نمایی می کنند .

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر شخصیت های موجود در بازی Left 4 Dead این بار در کامپیوتر های خانگی و در بازی Zombie Army Trilogy هنر نمایی می کنند .

Zombie Army Trilogy مخصوص کامپیوتر های خانگی ، نسخه جدید و به روز شده خود را ارائه می دهد . اما آنچه که جالب است این است که با به روز شدن این نسخه تعدادی از شخصیت های بازی پر طرفدار Left 4 Dead یک و دو وارد جریان بازی خواهند شد و با این کار کاربران و انجام دهندگان این بازی در یک سفر مجازی به سال های 1940 و خاطرات آن باز می گردند .

 

Zombie Army Trilogy در جدیدترین نسخه به روز شده خود ، تمامی هشت شخصیت قهرمان که در Left 4 Dead جان سالم به در برده بودند را وارد بازی می کند تا بدین ترتیب بتواند Karl Fairburne را برای مقابله با انبوه دشمنان اش در بازی یاری کند .
Rebellion و Valve با انتخاب شخصیت های پرانگیزه و نامجو و گاه متضاد بازی Left 4 Dead و وارد کردن آنها به WWII در ضمن بازی پر طرفدار Hitler Horde، کاری شگرف انجام دادند و می شود گفت در این زمینه سنت شکنی کردند . تعجب آور است که چگونه شخصیت های این بازی ها در طول زمان سفری در زمان داشته و به گذشته برگشته اند .
2000 ADدر این مورد یک مطلبی را هم به شوخی بیان کرده است که ذکر آن خالی از لطف نیست . 2000 AD گفته است تمامی این نقل و انتقالاتی که در زمان و به گذشته صورت پذیرفته است دلایلی دارند که همه آنها تحت شرایط سحر و جادوگری اتفاق افتاده است . نسخه جدید این بازی (  Zombie Army Trilogy ) هم اکنون در فضای مجازی در دسترس عموم قرار گرفته است و کاربران می توانند نسخه جدید آن را دریافت نمایند .

منبع:faceIT.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share