در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

ورود آیپد عظیم الجسه ی اپل در هفته ی آینده به بازار

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر ورود آیپد عظیم الجسه ی اپل در هفته ی آینده به بازار

گر در انتظار عرضه ی آیپد بزرگ اپل هستید، 19 ام شهریور را به یاد داشته باشید. گفته شده است که اپل قصد دارد تا در این روز از آیپد جدیدش پرده برداری نماید، گفته می شود محصولات دیگری که در این روز ارایه می شوند عبارتند از: آیفون های جدید، گیرنده ی تلویزیون جدید اپل و چندین محصول دیگر.
آیپد پروی جدید در کنار یک آیپد مینی جدید هر دو در نوامبر وارد فروشگاه ها خواهند شد. با این وجود گزارش ها نشان می دهند که هر دوی این محصولات در مراسم معارفه ی 19ام شهریورشرکت اپل معرفی خواهند شد. هنوز هم احتمال دارد که اپل معرفی این محصول را به اکتبر منتقل نماید.
انتظار می رود که آیپد پرو مشابه آیپد کنونی 9.7 اینچی اپل باشد با این تفاوت که صفحه نمایش آن 12 اینچی است و از ورودی استایلوش بهره می گیرد. استایلوس برای فورس تاچ مورد استفاده قرار می گیرد.
آیپد مینی که طراحی آن به روز رسانی شده است از اجدادش نازک تر بوده و از پردازنده ی A8 اپل بهره می گیرد. این پردازنده پشتیبانی از ویژگی چند وظیفه ای همزمان برای هر نیمه ی صفحه نمایش را که اپل آن را در iOS9 ارایه نمود، فراهم می آورد.
سال هاست که اپل، در حال آزمایش آیپد بزرگتر خود که آیپد پرو نام دارد، است. احتمالاً بالاخره قادر خواهیم بود تا این محصول را ببینیم. پیش نمونه هایی با صفحه نمایش های بزرگتر از 12 در سال 2012 مشاهده و حداقل سه طراحی دیگر نیز برای اپل آزمایش شده بودند.

منبع:FafaIT.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share